משלוחים חינם לכל חלקי הארץ
טבעות מעוצבות

טבעות מעוצבות

טבעות מעוצבות בסגנונות שונים

חוות דעת של לקוחות שלנו

ממש כמו אדריכלות וארכיטקטורה, ריהוט ואופנה גם לתכשיטים יש סגנון תקופתי. טבעות מעוצבות נוצרו בכל התקופות. טבעות חותם למשל, נוצרו בתקופות עתיקות ונשאו את חותם בעליהם, שגם היה משתמש בהן לחתימה על מסמכים ומכתבים. הטבעות שאנו מכירים היום נחלקים לטבעות אופנתיות, אך גם טבעות אירוסין וטבעות נישואין, כמקובל בעולם המערבי.

אימייל: info@apollodiamonds.co.il

לא מצאתם את מה שחיפשתם?
לא הכל מופיע באתר, צרו קשר!

הצוות שלנו עומד לרשותכם.

בהיסטוריה של הטבעות תוכלו למצוא טבעות שאין אותן בארץ כמו טבעות קולג’ שממקובל לתת עד היום לכל הסטודנטים שסיימו אותו. ישנה טבעת “קלדאך” (Claddagh) אותה נוהגים לענוד באירלנד והיא סמל לחברות. טבעת ריבון זו טבעת שמלך או מלכה עונדים אותה ויש גם טבעת תפילה המקובלת בתרבויות מסוימות.

טבעות מעוצבות – טבעות מיוחדות ומקוריות לנשים

את עולם הטבעות אפשר לחלק לשני סוגים: יש טבעות שנעשות במפעלים בכמויות, ויש טבעות מעוצבות שאנשים מזמינים במיוחד בדרך כלל אצל צורפים או מעצבים. טבעות מעוצבות בדרך כלל הן טבעות מיוחדות ומקוריות והן אמורות להגשים את החלום של מי שמזמין אותן. לכל אחד יש את הטעם שלו והרצון שלו, ולכן הוא יזמין טבעת שיש לה משמעות עבורו.

יש היום מגמה לקחת אבנים מטבעות ישנות שעברו במשפחה ולשבץ אותן בטבעות עכשוויות. עושים את זה בכל מיני טבעות נשים, טבעות יהלום ועוד.

אפשר להבחין בין סגנונות שונים בתכשיטים. יש טבעות עתיקות ויש טבעות מודרניות. הטבעות העתיקות הכי נחשבות הן טבעות מהתקופה הוויקטוריאנית, אשר העיצוב שלהן היה מצועצע ולפרטי פרטים, בניגוד לטבעות המודרניות של היום, שהן בדרך כלל נטולות פרטים וחלקות לגמרי אלא אם כן מדובר בטבעת משובצת.

טבעות אירוסין

בעשורים האחרונים יש קאמבק גדול לכל הנושא של אירוסין על כל מה שמתלווה לכך. בעבר זה היה מקובל בתרבויות מסורתיות אבל זה חדר ובגדול גם לעולם המערבי. בדרך כלל טבעת אירוסין מוענקת ע”י בן הזוג וזה כולל הצעת נישואין מתוכננת ומקורית. טבעת האירוסין בניגוד לטבעת נישואין שחייבת להיות חלקה לגמרי, יכולה להיות טבעת משובצת ויש טבעות מעוצבות שהן טבעות אירוסין.

טבעות אירוסין בדרך כלל משובצות ביהלום, והן לרוב טבעת היהלום הראשונה שיש לאישה. אין כמעט אישה שהולכת וקונה לעצמה טבעת יהלום, זו בדרך כלל מתנה מארוס לארוסתו. משמעותה של טבעת נישואין היא הבטחה לנישואין. אם חלילה מנתקים בני הזוג לפתע את היחסים, היא תחזיר לו את הטבעת שהבטיחה לו אותה.

יש חנויות שאם קונים אצלן טבעת אירוסין, אפשר לשדרג אותן בהמשך עם עוד יהלומים. או מבצע שאם רוכשים טבעת אירוסין מקבלים הנחה משמעותית על רכישת טבעת נישואין או על שעון. מחירי טבעות האירוסין משתנים חנות לחנות. טבעת עם יהלום של 0.5 נקודות שהם 0.05 קארט, או טבעת של 10 נקודות שזה 0.01 קארט. אם מדובר ביהלום עם קארט נמוך, אז משבצים עוד כמה אבנים בצד.

ככל שהקארט יותר גבוה כך מחירן של טבעות אירוסין גבוה יותר.

מחירן של טבעות אירוסין הוא בטווח של 1,500-250,000 ₪.

טבעות נשים מזהב

כאשר קונים טבעת זהב כמו טבעות נישואין או טבעות מעוצבות מיוחדות לנשים ועוד, חשוב מאוד שתהיה על התכשיט חותמת וגם תעודה של מכון התקנים המציינת את רמת הקארט של הטבעת.

9 קארט זה הזהב הכי פשוט שמעורבב יחד עם סגסוגת אחרת ולכן המחיר שלו נמוך. הקארט הכי נפוץ בטבעות הוא 14 קארט, ו-18 קארט זה הזהב הכי איכותי וגם יש לו צבע צהוב יותר. מה שברור הוא שאין שום טבעות מעוצבות או כל תכשיט אחר שעשוי מ-100% זהב. חייבים לערבב אותו עם סגסוגות נוספות משום שהוא רך מדי.

יש כל מיני סוגי זהב. יש זהב ורוד או לבן או צהוב. מה שמבדיל ביניהם הוא סוג הסגסוגת שמעניק את הצבע המיוחד. זהב בצבע ורוד מעורבב למשל עם נחושת. מה שבאמת קובע את מחיר התכשיט הוא גובה הקארט.

ילדת? תקבלי יהלום מתנה בטבעת הנישואין

יש היום שיטות שיווקיות שונות למכור טבעות מעוצבות, טבעות נישואין או אירוסין ובכלל. חשוב מאוד לנסות למשוך לקוחות, זוגות שנישאים כאשר מדובר בכ- 50 אלף זוגות כל שנה. פלח שוק רחב מאוד.

יש רשת אחת שבה כאשר נשים רוכשות בה טבעת נישואין, מגיע להן על כל לידה טבעת יהלום משובצת בטבעת הנישואין. אם היא תלד שלישייה, היא תקבל שלושה יהלומים. יפה ומשתלם.

לטבעות נישואין יש עיצובים מוקפדים ויוקרתיים ומחיריהן יכולים לנוע בין 1,500 ₪ ועד 5,000 ₪. בעונות הלחץ יש תמיד מבצעים והנחות.

המחיר הוא תמיד פקטור לרכישת טבעות אירוסין ונישואין. טבעות נישואין הן תמיד חלקות ולכן זולות יותר מטבעות אירוסין שיכולות להיות כאמור משובצות עם יהלום אחד או כמה.

סוגים של טבעות יהלום

היהלום הראשון של כל אשה משובץ בטבעת האירוסין שלה, קנייה זו הפכה למסורת לאומית בארץ. כל העומדים להתארס רוכשים טבעת אירוסין משובצת ביהלום לבחירת לבם. יש כמה סוגים של טבעות יהלום החל מעיצוב סוליטר קלאסי ועד לסגנון מיוחד ועשיר. הסוליטר (יהלום בודד) הוא הסגנון הכי אהוב. לטבעות אלה יש בדרך כלל קווים נקיים ישרים או מעוגלים.

ישנן גם טבעות אירוסין קלאסיות המורכבות מטבעת עם יהלום בודד ובצדדים משובצים או יהלומים קטנים. אלה טבעות שיש להן מראה יוקרתי ומעוצב.

טבעות אירוסין היילו או בעברית, הילה, הן טבעות יהלום אשר מסביב ליהלום המרכזי שבהן, משובצים עוד יהלומים היוצרים אפקט של הילה. זוהי טבעת שנראית עשירה, יוקרתית ומלכותית.

טבעות עם יהלומים שקועים, הן טבעות יהלום אשר היהלום שלהן לא משובץ בתוך “שיניים” אלא מושקע בתוך מבנה מתוכנן של הטבעת. חשוב לומר כי הסגנון הזה הוא עתיק מאוד.

טבעת אירוסין מיוחדת Effect זהב לבן
טבעת אירוסין היילו – דגם “Effect”

 טבעות מעוצבות וינטאג’

וינטאג’ מוגדרת כתקופה של השנים 1950-1950. בתקופה זו החלו לייצר טבעות גדולות ומיוחדות, משובצות באבני חן גדולות. הן נחשבות כטבעות אופנה, וגם היום יש להן חזרה מבורכת. הן הפכו לחלק מאופנת התכשיטים, ויש הרבה נשים שלא הולכות על הסגנון המינימלי ומעיפות דווקא אותן. אלה טבעות מעוצבות שהדגש הוא על העיצוב שלהן.

מחפשים טבעות אירוסין מעוצבות? הגעתם למקום הנכון. אצלנו באפולו תכשיטי יהלומים, תמצאו מגוון רחב של טבעות מיוחדות לנשים עם אופציה להזמנת טבעת אירוסין בהתאמה אישית לצרכים ולתקציב.

צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה עם מעצבת תכשיטים מקצועית.

טבעות מעוצבות – שאלות ותשובות

כמה עולה טבעת ייחודית?

בתכשיטי אפולו ניתן לעצב כל תכשיט בהתאמה אישית מלאה. בכך מובטחת לך תכשיט ייחודי ומיוחד שאין לאף אחד ואחת.

מהם סוגי הטבעות שיש לכם?

ניתן למצוא אצלנו טבעות אירוסין בשלל סוגים, טבעות אבני חן, טבעות משובצות יהלומי מעבדה או יהלומי פנסי, טבעות יהלומים צבעוניים, או משנקרא טבעות קוקטייל ועוד.

האם אפשר לגרום ליהלום בטבעת להיראות גדול יותר?

ישנן כמה שיטות להשיג זאת. ניתן לבחור בחישוק עדין במיוחד, להוסיף שיבוץ של יהלומים קטנים סביב האבן המרכזית, לשבץ את היהלום בכמות שיניים גדולה יותר ועוד.

האם יש לכם חנות פיזית?

בהחלט. החנות נמצאת במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן. ניתן להגיע ולהתרשם ממבחר הטבעות המעוצבות והמיוחדות שבתצוגה, ולהיפגש עם מעצבת התכשיטים שלנו בפגישה 1 על 1 אם ברצונך בעיצוב טבעת בהתאמה אישית.

5/5 - (1 vote)
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.