משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

טבעות אירוסין מעוצבות

קטגוריות טבעות אירוסין

טבעות האירוסין שלנו מעוצבות בקפידה ובפיקוח סופיה, המעצבת הראשית. את כל הטבעות ניתן להזמין בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח, החל מגודל ואיכות היהלומים ועד סוג הזהב ועיטורים ייחודיים.

טבעות אירוסין מעוצבות

מחפשים טבעות אירוסין מעוצבות באיכות פרימיום? הגעתם למקום הנכון. תהליך ייצורן של טבעות האירוסין המיוחדות שלנו כרוך בהמון חשיבה ותכנון, תחת השגחה קפדנית של מעצבת הבית והגמולוגית Sophia Yakobashvili.

הצוות שלנו בתכשיטי אפולו מסייע ליחידים וזוגות מאורסים לבחור את היהלום המושלם עבור התכשיט המועדף עליהם באופן כללי ועבור טבעות אירוסין בפרט.

בדומה לכל התכשיטים בחנות, גם טבעות האירוסין המעוצבות שלנו ניתנות להתאמה אישית מלאה.

אימייל: info@apollodiamonds.co.il

לא מצאתם את מה שחיפשתם?
לא הכל מופיע באתר, צרו קשר!

הצוות שלנו עומד לרשותכם.

ניתן להזמין טבעות אירוסין זהב לבן, זהב צהוב, זהב אדום, פלטינום ואף לבחור את צבע היהלומים החל מלבן ועד שחור, בשלל איכויות ונקיונות.

לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום: 0723901200

טבעות אירוסין מעוצבות, עדינות, אלגנטית וקלאסית

בחירת היהלום היא רק החלק הראשון בתהליך רכישת טבעת האירוסין המיוחדת שלכם, שכן את הטבעת המעוצבת יש להתאים ליהלום הנבחר תוך שיקולי עיצוב ומסגרת תקציב.

לאחרונה חזינו בהעדפת המראה הקלאסי והעדין – זוגות מעדיפים את הטבעת הדקה והעדינה, הן כשמדובר בטבעות אירוסין אך גם בבחירת טבעות הנישואין.

טבעות אלו לעיתים קרובות כוללות יהלומים קטנים משובצים לאורך הרצועה אשר מבליטים את היהלום המרכזי באופן יוצא דופן.

ההבדלים המשמעותיים בין טבעות אירוסין מעוצבות ויוקרתיות לבין טבעות אירוסין זולות

אומרים שיהלומים הם לנצח, האמנם?

מחקר חדש מצביע על קשר בין עלות טבעת האירוסין המעוצבות לבין מספר השנים שבהם הזוג היה נשוי. נשמע מוזר?

פרופסורים לכלכלה מאוניברסיטת “אמורי” סקרו כ- 3,000 מבוגרים בארה”ב שהיו נשואים בשלב כלשהו בחייהם וגילו שיש קשר בין הסכום שהגבר שילם על טבעות האירוסין לבין משך תקופת הנישואין עצמה.

להלן 2 הממצאים העיקריים:

  1. לגברים ששילמו בין 2,000 $ ל -4,000 $ על טבעת אירוסין, היה פי 1.3 סבירות להתגרש, לעומת גברים ששילמו רק 500 $ ל -2,000 $ (שנחשבות טבעות אירוסין זולות יחסית). נשים שקיבלו טבעות אירוסין יקרותיות חוו גם שיעור גבוה יותר של גירושין.
  2. עוד מהמחקר, נשים אשר חתונתן עלתה למעלה מ- 20,000 $ , פי 3.5 יותר סבירות להתגרש מאשר נשים שבזבזו בין 5,000 $ ל- 10,000 $ על החתונה שלהן (!)

מעניין לציין, כי הוצאות של 1,000 $ או פחות על החתונה, היה קשור עם ירידה בסיכוי של גירושין, אבל הוצאת מעט מדי על טבעת אירוסין ההתגלתה בפעול כבומרנג; חתך האוכלוסיה ששילמה פחות מ -500 $ על טבעת אירוסין חוותה שיעור גבוה יותר של גירושין.

נשים שהטבעת שלהן עלתה מעל 2,000 $ נטו פי שלושה יותר להתלונן על לחצים כלכליים. מצד השני, נשים בעלות טבעת בעלות של פחות מ -1,000 $ היה להן בין 82% ל- 93% פחות סיכוי להיות לחוצות מבעיות כלכליות.

אם עוצרים לחשוב על זה, אפשר למצוא הגיון בדבר, שכן הוצאת סכום מופקע על חתונה או טבעת אירוסין עלול לגרום ללחץ פיננסי מיותר.

 למה לדווקא מעוצבת?

החוקרים מפילים חלק מהאשמה על תעשיית החתונות אשר יוצרת סטנדרט חדש בחמישים השנים האחרונות, הודות למסעות פרסום מנופחות במגזינים, טלויזיה ושלטי חוצות, המעודדות כלות וחתנים להוציא סכומי עתק על חתונה בכלל וטבעת האירוסין בפרט.

עבור גברים רבים, רכישת טבעת האירוסין לבת הזוג היא הניסיון הראשון שלהם בעולם הפראי – הלוא הוא עולם התכשיטים.

כאשר גברים ניגשים לחנות תכשיטים, הם מוצפים במונחים ומושגים שמעולם לא שמעו עליהם לפני כן.

טיפאני? פרדה? Bvlgari? טבעת סוליטר? קושן? VS? VVS2? מהם השמות האלו בכלל?

כדי לעזור לאותם גברים המתקשים למצוא טבעת אירוסין, הכנו מדריך סופר מקוצר.

1. להגדיר תקציב לרכישת טבעת אירוסין מעוצבת

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שנכנסים לחנות תכשיטים הוא להגדיר את התקציב שלכם. זה יסייע לכם לצמצם את האפשרויות וישאיר אתכם בטווח המחירים שקבעתם.

זכרו, זה לא שונה בהרבה מרכישת מכונית – בחלק גדול מהמקרים ניתן להתמקח על מחיר הטבעת.

אולי שמעתם על התאוריה שאומרת שגבר צריך להוציא משכורת של חצי שנה על טבעת האירוסין. ובכן ה”כלל” הזה הומצא כחלק ממסע פרסום של חברת ‘DeBeers‘ במהלך 1940 – אבל אין שום דבר רומנטי בלהיכנס לחובות.

בסופו של דבר, אם החלטתם לקנות טבעת אירוסין, תקנו את הטבעת הכי יפה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. בסופו של דבר, זה לא סכום הכסף שמגדיר את מערכת היחסים שלכם, מה שחשוב הוא המחווה.

לא מפתיע שנשים רבות מעדיפות להתחיל את החיים שלהן לאחר הנישואין ללא חובות מאשר שתפוצצו את כל החסכונות שלכם על טבעת.

מעוניין להציע עם טבעת אירוסין מעוצבת? למה לחכות?

אם כך, אם אתם מעוניינים להציע, אל תתמהמהו, גם במידה ואתם לא יכול להרשות לעצמכם לקנות את הטבעת היקרה ביותר.

הטבעת אמורה להוות סמל של האהבה ומחויבות, ומה זה שווה בכלל אם אתם מוכנים לדחות את הצעת הנישואין רק בשביל לקנות טבעת יקרה יותר? טבעת צנועה תהווה זיכרון של התקופה הקשה שמגדירה את התקופה שהייתם צעירים.

הכלל “המסורתי” הוא שהחתן צריך להוציא על טבעת האירוסין בין משכורת של שלושה חודשים לבין משכורת של שנה. בגדול, הכלל הזה שייך לזמנים אחרים, כלכלה שונה ותרבות קצת אחרת.

כיום, הרבה נשים דווקא לא ירצו שהארוס שלהן יבזבז סכום כזה על טבעת. אם בעבר טבעות זהב משובצות יהלומים היו טבעות האירוסין הפופלאריות ביותר, כיום יש מספר חלופות כמו טבעות פלטינה או טבעות כסף אשר מוזילות את ההוצאה.

גם שזה מגיע לסגנון החיים, הדברים השתנו. אם בעבר טבעות יוקרתיות היו עניין שבשגרה, הטבעות האלו לא ממש מתאימות ליומיום עבור חלק מהנשים.

למרות מה שנאמר בפסקות הקודמת, הטבעת והסכום שהוצאה עליו עלולה להשפיע על מצב רוחה של הכלה העתידית (במידה והיה אומרת כן להצעת הנישואין!).

טבעת 1 קראט שתעלה כמה חודשי משכורת, תיראה גנריות לעומת נצנוץ בוהק שרק סלבריטים כמו קים קרדישאן יכולה להרשות לעצמה.

2. אל תניחו לאחרים לומר לכם בכמה לקנות את טבעת האירוסין

כמה אתם צריכים להוציא על טבעת האירוסין תלוי אך ורק בכם. ייתכן שלא תרצו לספר לחברה שלכם כמה אתם עומדים להוציא על טבעת האירוסין, אבל זה יהיה חכם מצדכם ‘להרגיש’ או לבדוק כמה היא מצפה מכם להוציא מבעוד מועד.

אם הסכום הוא הרבה יותר גבוה ממה שציפתם, זה הזמן לדבר על זה עם בת הזוג, לפני שיהיה מאוחר מידי.

זכרו כמה נקודות עיקריות

  • תקנו טבעת בעלת ערך סנטימנטלי ולא טבעת יקרה בהכרח.
  • ישנן דרכים רבות למצוא טבעת אירוסין שלא תעלה יותר מ-10,000 שקל.
  • אתם יכולים למצוא אלטרנטיבות זולות יותר: אולי האלטרנטיבה לא תהיה משובצת יהלומים, אבל ייתכן ותמצאו טבעת בעלת ערך סנטימנטלי בפחות כסף, אבל עדיין יפה ומושכת.

כן, טבעת האירוסין היא בהחלט סמל של אהבה ומחויבות. ייתכן ותצרכו להקריב דברים מסוימים כדי לקנות את הטבעת שתמיד חלמתם עליה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להיכנס לחובות.

לשקוע בחובות רק כדי לקנות את הטבעת הנוצצת ביותר בחנות עלולה להיות הטעות הראשונה שתעשו כזוג נשוי… כמעט.

מחפשים טבעות אירוסין מיוחדות ומעוצבות במחיר שפוי? חנות אפולו תכשיטי יהלומים במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, מציעה לכם להגיע ולהתרשם.

טבעות יהלומים מעוצבות

מחפשים טבעת יהלומים מעוצבת באיכות פרימיום? טבעות גדולות מקוריות בעיצוב מדהים וייחודי? הגעתם למקום הנכון. Sophia Fine Jewelry מבית אפולו תכשיטי יהלומים מביאה לך את המילה האחרונה באופנת תכשיטי היהלומים המעוצבים.

היהלום הוא אבן שמאופיינת ביופי רב, אלגנטיות, זוהר ויוקרה. למעשה אין שום אבן יקרת ערך אחרת הדומה לה, ככל שתהיה יפה. טבעות העשויות מאבן יהלום הן תכשיט נצחי, לא בכדי אלה הן טבעות פופולאריות שמייצגות ייחודיות רבה ולרבות מהן משמעות מיוחדת לברת המזל שמקבלת אותן כמתנה. כשקונים טבעת יהלום חשוב מאוד שתהיה מעוצבת על ידי אמן תכשיטים בעל ניסיון, יצירתיות ומעוף, שתמיד יוכל לחדש ולהפתיע עם טבעות יהלום מקוריות.

סוגי חיתוך

ישנן סוגים רבים וטובים של אבנים יקרות ערך אלה, מהן מעצבים טבעות. אבני היהלום נבדלות אחת מהשנייה ברמת הדירוג שלהן, בסגנון ובפרמטרים אחרים.

יש המעדיפים טבעות יהלום עם אבן אחת גדולה או עם כמה אבנים קטנות יותר, או אפילו שילוב בין השניים.

אבן היהלום נבדלת במראה שלה, בתכונותיה ובנוסף גם סגנון החיתוך הוא שונה כמו גם הליטוש.

יהלום בצורה מעוגלת הוא הכי פופולארי מבין כולם, אולם, ישנן גם אבנים בצורה מרובעת, יהלום דמוי אגס, בעלי צורת חיתוך לב, בעלי צורה אובאלית ועוד.

המגוון הוא רב ובחירת סוג היהלום תלויה בעיקר בטעם האישי, ומן הסתם בתקציב הכספי. כמובן, שככל שאבן היהלום גדולה יותר ונדירה יותר, עלותה תהיה בהתאם.

  • למעבר ללקסיקון עולם היהלומים, לחץ כאן.

מהי טבעת יהלומים איכותית וכיצד נקבעת טבעת ככזו?

ראשית, חשוב שאבן היהלום תהיה איכותית ועד כמה שיותר משובחת. כאמור, היא יכולה להגיע במגוון צורות וסגנונות.

ישנה אפשרות לעצב טבעת יהלומים עם יהלומים מגוונים ובסגנונות שונים, כלומר, לכל אחת מהן צורה אחרת, מה שיוצר הרבה עניין, וכמובן, אפשר לשבץ את טבעת היהלום יחד עם עוד אבנים יקרות ערך.

על מנת שהיא תהיה באמת איכותית, יש לשבץ את האבן כך שצורתה תהייה עד כמה שיותר מדויקת ובאמצעות הטכניקות המתקדמות ביותר.

מידע על אבן היהלום

אם כבר עוסקים בנושא טבעות יהלום מעוצבות, כדאי קצת להשכיל ולהכיר את האבן המיוחדת הזו. אבן היהלום היא למעשה פחמן דחוס. יהלום משובח יהיה כזה שאין לו צבע ושאיננו מזוהם, כלומר הוא חסר כל פגמים.

עם זאת, ישנם יהלומים המושפעים מהסביבה ואז נוצרים כאלה שהם בעלי צבע, יכול להיות זה יהלום אדום, ורוד ועוד צבעים. בנוסף, אין יהלום אחד זהה למשנהו.

אין יהלום אחד זהה למשנהו

היהלום נחשב לאבן קשה מאוד, ואפשר לחרוץ אותה רק עם אבן יהלום אחרת. לאחר שמאתרים את היהלומים בטבע, הם עוברים הליך של עיבוד, ליטוש והליכים אחרים עד קבלת המוצר המוגמר.

ישנם גם יהלומים שמקורם איננו בטבע, הם מיוצרים במעבדות ולכן הם נחשבים ליהלומים מלאכותיים. יהלומים ידועים עוד משחר ההיסטוריה והם שימשו למטרות שונות, והיו כאלה שייחסו להם סגולות מיוחדות.

ליטוש יהלומים

הליך ליטוש יהלומים נפוץ מאוד בארץ, למעשה ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בתחום זה. ישנה שיטה מיוחדת לליטוש יהלומים על מנת שיראו מרהיבים ביופיים והיא נקראת ‘בריליאנט’.

באמצעות פעולת ליטוש זו, היהלום מקבל צורה מעוגלת ויפיפה. המקום בו מופקים הכי הרבה יהלומים הוא ביבשת אפריקה.

  • ההגדרה ל- ‘בריליאנט’: “במשך מאות שנים לוטשו היהלומים בצורות שלא הביאו לידי ביטוי מירבי את הברק ואת האור של היהלום. אמנם, כבר ב- 1750 ניתן למצוא תיאור של ליטוש דומה לליטוש הברילאנט המודרני, אולם, רק בשנת 1919 גיבש היהלומן והמתמטיקאי היהודי הבלגי, מרסל טולקובסקי , את הנוסחה האופטימאלית של הזויות ביהלוםם העגול, המאפשרות החזרי אור, ברק וזוהר מרביים.” (מקור: israelidiamond.co.il)

טבעות אירוסין מעוצבות

אין כמעט אישה שלא תשמח לקבל טבעת יהלום מרהיבה ליום האירוסין שלה

טבעות אירוסין העשויות מאבן יהלום הן קלאסיות המראה שלהן לעולם לא מתיישן, הן אלגנטיות מאוד ובעלות מראה נוצץ וזוהר. זוהי טבעת אליה האישה תיקשר למשך כל ימי חייה.

לרוב, טבעות נישואין אינן מושפעות ממגמות אופנתיות, הבחירה הטובה ביותר בעבור טבעת אירוסין, היא כזו המשובצת באבני יהלומים, פשוט אין לה תחליף. ותמיד אפשר למצוא טבעות עם יהלומים בגדלים שונים ובסגנונות מגוונים, כך שכל אישה תמצא את הטבעת שתמצא חן בענייה.

ישנן טבעות אירוסין משובצות ביהלומים עם זהב לבן, ישנן עם זהב צהוב, טבעות עם אבנים גדולות ומרשימות יותר או כאלה אשר עדינות במראן, משובצות באבנים קטנות, המבחר הוא גדול. יש נשים שיעדיפו טבעות בסגנון מינימליסטי ונקי, וכאלה אשר יעדיפו טבעות עמוסות ודומיננטיות יותר.

המלצות לבחירת טבעת האירוסין

טבעות יהלומים מעוצבות הן כאמור טבעות האירוסין האידיאליות (אם כי מדובר רק בדעה שמחזיקים רוב רוכשי טבעות יהלומים).

בראש ובראשונה יש להתחשב בטעמה האישי של הכלה המיועדת, שכן בסופו של דבר מדובר פה בעניין אינדיבידואלי, הרי לכל אישה טעם שונה.

יש להתייחס לסגנון האישה, האם למשל היא נועזת או שמא היא מופנמת וצנועה יותר? מן הסתם, נשים שאינן עונדות תכשיטים על דרך שגרה, תמיד יעדיפו את הטבעת הקלאסית עם יהלום קטן ואילו הנועזות יותר, אלה אשר עונדות לא מעט תכשיטים, יעדיפו יהלום גדול יותר.

כמו כן, על מנת שהטבעת תתאים לכלה על הצד הטוב ביותר, יש להתייחס למבנה אצבעותיה.

נשים להן אצבעות דקיקות וארוכות, תתאים להן יותר טבעת רחבה, ואילו נשים להן אצבעות קצרות ועבות, תתאים להן יותר טבעת צרה, רצוי להתייחס לכל הפרמטרים הללו בעת הקנייה.

בחירת היהלום

אבן יהלום מוערכת על פי משקלה, על פי צבעה, על פי ניקיונה וצורת הגימור שלה – או מה שנקרא: 4 ה-C שלה (ColorClarityCut, and Carat Weight); את כל אלה יש לבדוק כאשר רוכשים טבעת יהלומים מעוצבת.

עוד חשוב, לרכוש את הטבעת בבית עסק ידוע שם ומוכר, כזה שיש לו היתר לעסוק בתחום הסחר ביהלומים ומכירתם.

כמו כן, מומלץ מאד לבחור בית עסק אשר מעניק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו. למשל, במקרה והטבעת דורשת תיקון, שיהיה למי לפנות. במקרה שרכשתם טבעת שאיננה הולמת את טעמה של האישה, שתהיה אפשרות להחליפה באחרת.

כתבה מומלצת: איך תדע שהיא תאהב את טבעת האירוסין?

כתבות מומלצות נוספות

מחפשים טבעת יהלום במחיר שפוי? חנות תכשיטי אפולו במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, מציעה לכם להגיע ולהתרשם ממגוון טבעות יהלומים מעוצבות.

לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום: 0723901200

טבעות אירוסין מעוצבות – שאלות ותשובות

כמה עולה טבעת אירוסין?

שאלה כללית מאוד כמובן. טבעות אירוסין ניתן למצוא במחיר 1000 שח וגם 50000 שח. מחיר טבעת אירוסין מורכב ממגוון רחב מאוד של משתנים. מומלץ ליצור קשר.

אילו סוגי טבעות אירוסין מומלצות?

גם כאן, המכריע העיקרי הוא הטעם האישי. ניתן לבחור בין שלל טבעות אירוסין בסגנון סוליטר, טיפה, פרח, מרובעות, טוויסט, זהב לבן או צהוב ועוד. המבחר הוא עצום וכדאי להתרשם מהמלאי שבתצוגה בחנות.

יש לכם חנות פיזית?

בהחלט. החנות נמצאת במתחם הבורסה ברמת גן. לפרטים ותיאום, אנא צרו קשר.

אפשר לעצב טבעת בהתאמה אישית?

בהחלט. ניתן להגיע לפגישה עם מעצבת הבית. יחד תוכלו לבחון ולבדוק את כל האפשרויות שיקלעו בול לטעמכם ותקציבכם. צרו קשר לתיאום פגישה.

איך יודעים מה היקף האצבע?

ניתן להשתמש באפליקציות שונות לבדיקת היקף אצבע עבורה מיועדת הטבעת. ההמלצה הטובה ביותר היא להצטייד בטבעת קיימת ולהגיע איתה לחנות.

5/5 - (1 vote)

כתיבת תגובה

סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.