משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

תכשיטי יהלומי מעבדה – היהלום החדש

לא בכדי אמרה מרלין מונרו המופלאה שהיהלום הוא החבר הכי טוב של האישה. מדובר בתכשיט שכל אחד ואחת מעוניינים בו. תכשיט שבתהליך הייצור שלו נשפכו דמים רבים ונוצרו בגינו סכסוכים משמעותיים. כל כך משמעותיים עד כדי כך שכאשר מתבצעת מכירה של יהלומים בתעודות היהלום חשוב לציין שהם אינם יהלומי סכסוך.

יהלום מעבדה – נעים להכיר

מכל העולם, ומכל האוכלוסיות, כולם כאחד רוצים ומעוניינים לגעת בזוהר היהלומים. היהלום הנכסף שכולם חושקים בו הפך את העולם מצד אחד ליוקרתי יותר. ומצד שני, גם לעולם שבו זיופים וחיקויים הפכו להיות בו שגרה.

היהלום הוא לא רק תכשיט. נכון שכרגע אנחנו מדברים עליו כחומר גלם יוקרתי שאפשר לשבצו בתכשיטי זהב, או תכשיטי כסף. אך היהלום עבור אנשים מסוימים הוא גם אמצעי השקעה כלכלית. לכן, מהרגע שהבינו סוחרים רבים שמדובר באוצר ששווה לא מעט כסף, החלה מסכת זיופים קשה.

על מנת לדעת האם יהלום הוא באמת יהלום אמיתי, או זיוף, צריך להיות איש מקצוע ללא דופי בתחום. ישנם אנשים שלמדו את התחום שנים רבות ולהם יש נסיון רב. הם אכן יוכלו לדעת האם מדובר בזיוף, או במקור.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי יהלום מעבדה לא נחשב ליהלום מלאכותי או לזיוף. אלא ליהלום שבבסיסו פשוט לא נוצר בטבע, אלא נוצר באופן אחר במעבדה. זהו ההבדל היחיד. כמובן שישנם עוד הבדלים, אותם נפרט עוד בהמשך.

ליהלום המקורי קם מתחרה, וזהו יהלום המעבדה. ליהלום המעבדה יתרון מהותי, והוא כמובן המחיר שלו. בנוסף, הוא מאד אקולוגי ובכך גם מאפשר לנו ליהנות ממוצר ידידותי שהוא גם איכותי לסביבה.

יהלום מעבדה ניתן לשבץ במגוון של תכשיטים החל משרשראות ועד לצמידים. כמובן שגם טבעות נכנסות לקטגוריה זו, וטבעות אירוסין הן פופולריות מאד בשיבוץ יהלומים.

יהלום המעבדה הוא בעל אותן תכונות מדויקות של היהלום הטבעי. יש לו את אותה עמידות ואת אותו השיבוץ. כמו כן אותו החיתוך, ואיך לא גם את הנצנוץ שגורם לכולנו להתאהב בו. ההבדלים הם המחיר בלבד.

יהלומי מעבדה אפשר להשיג במגוון של גדלים. ובמחירים סבירים יחסית הנמוכים באופן משמעותי מיהלום טבעי.

תכשיטי יהלומי מעבדה – איך הם נולדו?

יהלום מעבדה נחשב ליהלום מאד אקולוגי היות ולא פוגע במשאבי הטבע בזמן הייצור שלו. תחום יהלומי המעבדה הוא תחום חדש בארץ וקיבל מודעות בשנים האחרונות בלבד. יהלום מעבדה מאפשר לכל אוכלוסיה ליהנות מתכשיטים משובצי יהלומים ומקניית יהלום במחירים נוחים. צעירים, זוגות, מבוגרים, כולם יכולים להתהדר ביהלום. גם אם הוא יהלום מעבדה, שאינו נופל ביוקרה שבו מיהלום טבעי.

יהלומי מעבדה נוצרים בשתי שיטות עיקריות:

  • שימוש בטמפרטורה גבוהה, בלחץ גבוה (HPHT).
  • שיקוע אדים כימי (CVD).

במידה ומדובר ביהלומים שהשימוש בהם הוא לשיבוץ בתכשיטים, השיטה המקובלת היא ישטת הcvd.

תכשיטים משובצי יהלומים – קל להתאהב בהם

כל כך קל להתאהב בתכשיט משובץ יהלום. יש לו את האצילות שלו. ואת היכולת לגרום לנו להרגיש שכל העולם פרוש לרגלינו.

תכשיטי יהלומים הם מתנה נפלאה לכל אחד ואחת. בין אם גברים, נשים, נערים ונערות. וכן, גם ילדים וילדות. הם מותאמים לכל אחד ואחת מאיתנו ובאופן מופלא, כשהם מעוצבים אישית יש להם אפילו קסם מיוחד יותר.

ובכלל, יהלום הוא סמל ליוקרה, לאצילות, וגם לעדינות. בין אם הוא משובץ באופן מאסיבי ובין אם לא. את המוניטין שלו הוא כבר בנה לבד.

את יהלומי המעבדה אפשר לשבץ כמעט בכל תכשיט. טבעות, שרשראות, עגילים, וצמידים. האופציות כה רבות, ומאפשרות למעצבים רבים לגוון בשיטות העיצוב. כך המחירים גם מותאמים בהתאם, והמחיר הנגבה עבור התכשיט אינו אסטרונומי.

עובדה זאת הופכת את הרכישה לקלה יותר לכולם, ולכל אוכלוסיה לא רק ליהנות מיהלומים. אלא ליהנות גם מתכשיטים מעוצבים משובצי יהלומים, גם בעיצוב אישי. חברת ‘תכשיטי יהלומים אפולו’ מעצבת תכשיטים משובצי יהלומים בעיצוב אישי וייחודי. ובעלי איכות הנשארת לשנים רבות.

העובדה שיהלום המעבדה קיים, מביאה בשורה מרעננת לעולם התכשיטים. היהלום לא נשחק ולא משחיר. ובעל ערך סנטימנטלי בדיוק כמו יהלום אמיתי שמעניקים כמתנה.

מה לבדוק כשרוכשים יהלום מעבדה?

למתעניינים ברכישה של יהלומי מעבדה, חשוב לוודא שהיהלומים עברו את הבדיקות הקפדניות ביותר. הבדיקות נעשות על פי פרמטרים בינלאומיים. על האבן להיות בעלת נקיון, צבע וסימטריה איכותיים.

הבורסה ליהלומים היא המקור היחידי בארץ המאשר את העובדה שהיהלום הוא מקורי. כמו כן, מחוייבים להעניק מידע לגבי היהלום והמפרט שלו. המפרט צריך לכלול גם הערכת שווי עתידי, ונוכחית.

הבורסה ליהלומים מייצרת בעצמה בתנאי מעבדה יהלומי מעבדה בגימור ודיוק גבוהים ביותר. תוך כך, הבורסה ליהלומים מאפשרת רכישה של יהלומים מדהימים ביופיים. מנצנצים, בסטנדרטים גבוהים, ובמחירים שפויים.

חברת ‘תכשיטי יהלומים אפולו’ נוסדה בשנת 2008 על ידי סופיה יעקובשוילי. חברת התכשיטים מתמחה בעיצוב תכשיטי יוקרה העשויים זהב ומשובצים ביהלומים ואבני חן יוקרתיות. מהרגע שהוקמה החברה, סופיה עיצבה אינספור טבעות מכל הסוגים. תכשיטים מגוונים, תכשיטי כלה תכשיטים משובצים ועוד.

העיצובים נעשים תוך כדי שימוש ביהלומים באיכות גבוהה ביותר, וגם באבני חן טבעיים. החדשנות, השירות האישי, וההתאמה באהבה לבני האדם ולתכשיטים הופכים את העיצוב לאישי וייחודי.

‘תכשיטי יהלומים אפולו’ הוא בית החם לאוהבי תכשיטים ולעיצובים אישיים ייחודיים ומקוריים. סופיה היא המעצבת הראשית של החברה ומעודכנת בכל המתרחש בעולם בזירת היהלומים ותכשיטי היוקרה בכל עת.

החברה עובדת בטכנולוגיות חדשניות כגון עיצוב בתוכנות בנייה והדמיית מודלים בתלת מימד. הידע הזה מאפשר ללקוחות לקחת חלק בעיצוב התכשיט ולקבל תמונה ברורה ומדוייקת כיצד יראה התכשיט המוגמר.

סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.