משלוחים חינם לכל חלקי הארץ
טבעת אירוסין פרינסס עיטור כפול

טבעת יהלום מרובע

 

טבעת יהלום מרובע ועוד – סוגים של טבעות אירוסין

הענקת טבעת, בדרך כלל כזו המשובצת יהלום או יהלומים, משמשת במדינות מערביות רבות סמל לאירוסין. אישה העונדת את הטבעת שניתנה לה, למעשה “מאשרת” את העניין ומבטאת את הסכמתה להינשא. היום, ברור למרבית הנשים בישראל כי שאיפה להינשא משמעותה המתנה לטבעת יהלום (לעתים תוך הפעלת לחץ מתון על החתן המיועד).

אימייל: info@apollodiamonds.co.il

 

לא מצאתם את מה שחיפשתם?
לא הכל מופיע באתר, צרו קשר!

הצוות שלנו עומד לרשותכם.

בשנת 2020 נראה לנו המנהג של הענקת טבעות אירוסין מובן מאליו, אולם האמת היא שלא תמיד היה כך הדבר. למעשה, רק במאה ה-15 החל להיעשות שימוש ביהלומים בענף התכשיטים. בתקופה זו פותחה המיומנות של ליטוש היהלומים בוונציה היפה שבצפון איטליה, מה שהוביל את הצורפים להתחיל לשבץ יהלומים בתכשיטים שהכינו. לפתע, החלו נשים ברחבי העולם להתקשט בתכשיטים המשובצים יהלומים נוצצים.

לכן, מן הסתם, טבעות אירוסין לא תמיד היו שם נרדף לטבעות יהלומים. ישנן כמה השערות לגבי מקורן של טבעות האירוסין נטולות היהלומים, כאשר ייתכן שהמצרים הקדמונים היו הראשונים שהביאו את המנהג לעולם, ואולי היו אלה דווקא היוונים או הרומאים. ברומא העתיקה התפתח מנהג מעניין במסגרתו קיבלו הנשים המאורסות שתי טבעות, אחת עשויה זהב שייעודה להיענד בעת יציאה מהבית, וטבעת נוספת עשויה ברזל שהיה עליהן לענוד בעת ביצוע מטלות הבית.

הפעם הראשונה בה ניתנה לאישה טבעת אירוסין המשובצת יהלום התרחשה רק בסוף המאה ה-15, באוסטריה, כאשר הארכידוכס מקסימיליאן האוסטרי הציע נישואין לבת האצולה מארי דוכסית בורגונדי על ידי כך שהעניק לה טבעת יהלום. ככל נראה, למקרה זה הייתה השפעה רבה על בני אצולה נוספים באירופה, שהחלו ליישם את המנהג בעצמם.

עם חלוף השנים הפכו טבעות האירוסין משובצות היהלומים פופולאריות במיוחד בקרב זוגות ברחבי העולם. ארה”ב היא דוגמה מצוינת; בשנת 1947 נטבע הסלוגן המפורסם Diamonds are forever, אשר הוביל לעלייה של 70% משנת 1939-1990 בשיעור טבעות האירוסין משובצות היהלום.

סוגים של טבעות אירוסין

מאז אותן שנים בהן תפוצתן של טבעות האירוסין עם היהלומים הייתה נמוכה יחסית זרמו הרבה מים בנהר. והיום, בישראל, אין ספק שטבעת אירוסין משמעותה טבעת יהלום. הפופולאריות הרבה של טבעות האירוסין, לצד ההתקדמות הטכנולוגית שמסייעת לנו כיום לייצר תכשיטים רבים ומגוונים יותר מבעבר, הובילו להיווצרות מגוון רחב של סגנונות. כעת, כל אחד שמעוניין לרכוש טבעת אירוסין לאהובתו יכול לבחור את הסגנון המדויק עבורה מתוך טווח מחירים רחב. טבעת יהלום מרובע, טבעת אירוסין עדינה, טבעת טוויסט – you name it. אין סגנון שלא תצליחו למצוא.

אחד הסגנונות המועדפים ביותר על הקונים הישראלים הם טבעות אירוסין סוליטר. טבעות אלו מתהדרות ביהלום מרכזי, כאשר לעתים קרובות חלקי הטבעת הקרובים ליהלום משובצים אף הם ביהלומים קטנים יותר. סגנון סוליטר הוא מגוון מאוד, וניתן למצוא בקטגוריה זו טבעות יהלום עדינות יחסית לעומת כאלה שהן יותר דומיננטיות, טבעות מזהב צהוב וכן כאלה העשויות זהב לבן, טבעות שהיהלום המרכזי שלהן מגיע בכל מיני צורות, ועוד.

אם אתם עומדים לרכוש טבעת אירוסין, אין ספק שכדאי להציץ בקטגוריה הזו בקטלוג, שכן הפופולאריות הרבה לה היא זכתה מוצדקת בהחלט. הצורה של טבעות יהלום בסגנון סוליטר אשר מושכת את תשומת הלב למרכז הטבעת מחמיאה מאוד לאצבע, ולכן מתאימה מאוד לטבעות אירוסין שנקנות במרבית המקרים ללא התייעצות ומדידה של זו שעומדת לענוד אותן כל חייה.

סגנון נוסף שצבר ביקוש רב בשנים האחרונות הוא הטוויסט. טבעות כאלה בטוח ראיתם – אלה שבהן היהלום המרכזי עטוף בחלקו העליון והתחתון על ידי הטבעת. בסגנון זה הצורה העגולה הקלאסית של הטבעת נשברת, ונוצר סגנון עדין ומחמיא עם טוויסט, תרתי משמע. גם כאשר תתבוננו בטבעות יהלום בסגנון טוויסט, תגלו מבחר של תת-סגנונות, צבעים ועיצובים, שלכל אחד מהם הייחודיות שלו.

אם מטעמי תקציב או טעם אישי אתם מעדיפים לקנות טבעת עם יהלום מרכזי קטן יחסית, הטוויסט הוא הסגנון בשבילכם. הצורה הייחודית של הטבעת מבליטה ומדגישה את היהלום, תוך שמירה על עדינות ויצירת עיצוב נצחי שלעולם לא ייצא מהאופנה ותמיד יישאר מחמיא ורלוונטי.

טבעת יהלום מרובע, עגול או אולי טיפה? רק תבחרו

סגנונות של טבעות אירוסין עם יהלומים יכולים להיבדל אלה מאלה גם על סמך הצורה של העיטור המרכזי בטבעת. לעתים קרובות אנו רואים טבעות יהלומים המעוטרות ביהלום עגול, שיוצר מראה מחמיא וקלאסי. סגנון מועדף נוסף הוא טבעות ה”טיפה”, אשר היהלום המרכזי שלהן מעוגל בקצהו האחד וחד בקצהו האחר, ממש כמו טיפת מים. גם טבעות אלו הן מבוקשות מאוד, וייתכן שיקלעו בדיוק לטעמה של אהובתך.

טבעת יהלום מרובע גם היא הפכה פופולארית מאוד כטבעת אירוסין, ואם תציצו במדורי הרכילות, תוכלו לראות שלא מעט סלבריטאיות בין לאומיות מתקשטות דווקא בטבעות אירוסין מרובעות. אמנם מרביתנו לא יכולים לעמוד בתג המחיר של הטבעות שהן עונדות, אולם ניתן למצוא טבעת יהלום מרובע בטווח מחירים רחב. היהלום המרובע יכול להיות גדול ודומיננטי ליצירת מראה יוקרתי ונוצץ, או קטן יותר ליצירת מראה מעודן וקלאסי.

טבעת יהלום מרובע – שאלות ותשובות

כמה עולה טבעת יהלום מרובע ?ובכן השאלה כללית מאוד והתשובה מורכבת אפילו יותר. מחיר יהלום מושפע משלל גורמים מעבר לסוג החיתוך כגון גודל, ניקיון ועוד. ניתן למצוא טבעות יהלום החל מ 1,200 שח ועד 50,000 שח ויותר. מומלץ מאוד להגיע ולהתרשם ממבחר טבעות היהלומים שבאתר באופן אישי בחנות שבבורסה ליהלומים ברמת גן. כמו כן, אנו ממליצים לטלפן אלינו ישירות ולהתייעץ עם מעצבת התכשיטים שלנו.איך יודעים אם טבעת יהלומים היא איכותית?יהלום איכותי בדרך כלל מלווה בתעודה גמולוגית ממכון גמולוגי מוכר כגון GIA. התעודה מספקת לכם את הנחת והידיעה שאכן קיבלתם יהלום איכותי באמת. מעבדות גמולוגיות ידועות נוספות מהן ניתן לקבל הערכת שווי כוללות את AIG, GCI, IGL ועודאתם מוכרים גם יהלומי מעבדה?בהחלט. את רוב התכשיטים שבאתר ניתן להזמין בשיבוץ יהלומי מעבדה במקום יהלומים טבעיים. חשוב לציין שהדבר תלוי בהינתן שהגדלים הנחוצים זמינים במלאי ומתאימים לתכשיט הספציפי ותקציבכם. מומלץ ליצור קשראיך מנקים טבעות יהלומים?” ניקוי יהלום הוא אפשרי וחשוב שיעשה נכון. ניתן להשתמש בשלל חומרי ניקוי ידידותיים ליהלום, להשרות במים, להשתמש בשיטת הטבילה המהירה ועוד. ניתן לקרא עוד על כך באתר.”יש לכם חנות פיזית?בהחלט. כפי שציינו קודם, ניתן להגיע לחנות התכשיטים שלנו במתחם הבורסה ברמת גן ולהתרשם ממגוון התכשיטים המופיעים באתר. לא כל הדגמים מופיעים באתר. בנוסף, אנו מספקים תכשיטים בעיצוב אישי מלא, כך שתוכלו לרכוש תכשיט מעוצב שאין באף מקום ואין לאף אחד אחר

5/5 - (1 vote)
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.