משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

איך לשלב פנינים ללוק מנצח

הלבוש החיצוני שלנו מספר הרבה על הנשמה שלנו פנימה. כאשר אנחנו לבושות בבגדים מחמיאים וכאשר אנחנו מרגישות טוב עם עצמנו, התחושה של הביטחון העצמי פנימה מוקרנת חזרה לכל העולם. בשנים האחרונות, בייחוד עם עלייתן של הרשתות החברתיות אנחנו רואים עוד ועוד נשים הבוחרות פשוט, להשקיע בעצמן ולבחור בפריטי לבוש אשר גורמים להן להרגיש טוב. יש משהו בתכשיטים שהוא בכל זאת אחר, בתוך עולם הסטייל והלבוש. עוד בימי קדם, נשות האצולה, נהגו לענוד תכשיטים בשביל להצביע על מעמדן הגבוה וכדי לשתף את הסביבה בטעמן האישי. שילוב פנינים ביום, יום או לקראת אירוע, זו הדרך הפשוטה ביותר להפוך כל הופעה למשהו אחר. הנצנוץ הלבן מוסיף כל כך הרבה חן וגם את יכולה להשתמש בפנינים כדי להרגיש יפה ומושכת. אם את רוצה לשמוע עוד על כך, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילך.

כמה עובדות מפתיעות על פנינים

רגע לפני שנדבר בהרחבה על שילובים של פנינים בתוך הסטייל האישי שלך ועל בחירה נכונה של שרשרת אשר תהלום אותך היטב, אנחנו רוצים לשתף אתכן בכמה עובדות שאולי לא הכרתן על פנינים. ראשית, כדאי לדעת כי פנינה היא אבן החן היחידה בעולם המיוצרת על ידי בעלי חיים. כאשר גירוי נכנס לתוך הצדפה, היא משחררת חומר אורגני, מינרל, אשר עוטף את אותו חומר גירוי, אשר יכול להיות גרגר של חול או בעל חיים קטן. החומר המינרלי מתגבש סביב אותו גירוי חיצוני והופך למה שאנחנו קוראים לו ‘פנינה טבעית’. פנינים הפכו לאורך השנים יקרות ערך, בייחוד משום שהן נחשבות לאבני חן נדירות וכאלו שיש לייבא ממדינות רחוקות, החל מהודו, עובר דרך סרילנקה, האיים הקריביים וכן הלאה. צבע הפנינה משתנה מפעם לפעם. צבע הצדפה בה נוצרת הפנינה יקבע את צבע הפנינה הלכה למעשה. כך שאפשר למצוא פנינים בשלל צבעים, הפנינים הנפוצות ביותר כמובן צבועות בלבן. אבל קיימות גם פנינים סגולות, שחורות וכן הלאה. אפשר למצוא היום פנינים סינטטיות בלי שום בעיה. מטבע הדברים, ערכן נמוך יותר מערכן של פנינים טבעיות.

איך תתאימי את השרשת לסטייל

לענוד שרשרת פנינים זו תופעה אשר צוברת תאוצה שוב בשנים האחרונות. עד לפני משהו כמו עשר שנים, ענידה של שרשרת פנינים עדיין לא הייתה משהו שנחשב לשיא האופנה המודרנית, למרות שמאז ומעולם נחשבו השרשראות הללו לקלאסיקה אמיתית, כזו שלעולם נשארת ולה זכות קיום בפני עצמה. אבל מה שכן, אנחנו רואים היום שילוב הולך וגדל של שרשראות פנינים עם בגדים ‘פשוטים’, מחיי היום, יום.

שרשרת פנינים, בדומה לשרשרת זהב למשל וכיוצא באלו, היא פתרון מושלם עבור מי שמחפשת את הדרך לשדרג את ההופעה שלה ברגע אחד. פשוט משום שהשימוש בנצנוץ הפנינתי, כמו מוסיף נקודה של אור ומשלים את התמונה המלאה. כמובן, הבחירה שלך היא האם לענוד שרשרת פנינים עדינה יחסית, כזו שנשארת צמודה לעצמות הבריח ומבליטה אותן. יש מי שאוהבות שרשראות ארוכות, אשר יוצרות תחושה של אורך בגוף. כאן כמובן יש עניין של טעם אישי והניסיון ליצור הרמוניה. במילים פשוטות: ככל שתקפידי על מראה הרמוני, על חיבור נכון בין האלמנטים השונים, כך ייטב.

הכי חשוב זה להרגיש טוב

זה הזמן לעשות את הדבר הנכון ופשוט, פעם אחת, להשקיע בעצמך באמת. יש לך זכות טבעית להרגיש יפה. וכאמור, תחושת הביטחון תקרין לכל הסובבים אותך. אם יש פריט שאת פשוט לא יכולה לוותר עליו בארון שלך זו שרשרת פנינים יפה ומרשימה, המתאימה לכל אירוע.

5/5 - (1 vote)
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.