משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

מתנה לאשתי – יוקרה אמיתית

אין ספק שזה לא באמת משנה אם אתם עומדים לפני יום הולדת עגול, יום נישואין או סתם מתחשק לכם להתפנק. תכשיטים הן מתנה נהדרת בין אם אתה מצהיר שזו מתנה לאשתי או בין אם את מצהירה שזו מתנה לבעלי כך או כך, תכשיטים הן מתנה נפלאה.

עולם התכשיטים הוא עולם מאד מיוחד, תכשיטי זהב משובצים יהלומים, תכשיטים ייחודיים משובצים באבני חן, טבעות, עגילים, שרשראות ועיצובים ייחודיים המותאמים אישית, או אפילו מוכנים מראש.

ולכן אתם יכולים ליהנות ממבחר אדיר של תכשיטים לבחירה לכל אירוע ואירוע. כל מה שעליכם לעשות הוא רק לחשוב מה אתם יותר אוהבים, ולבחור מתוך העיצובים. או פשוט להתאים עיצוב אישי מראש.

מתנות תכשיטים, יופי של ריגוש

תכשיטי יהלומים הם תכשיטים וותיקים בתחום המתנות ובכלל, קיימים שנים רבות עוד בתקופות העתיקות. כל אוכלוסיה מתמכרת אל תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים, ובכלל, גם תכשיטי זהב משובצים יהלומים. לא בכדי אמרה מרלין מונרו שיהלומים הם אכן החברים הטובים ביותר של הנשים. ולכן כשאתה כבר יוצא בחיפוש ומתעניין בחנויות השונות ושואל על: מתנה לאשתי שיכולה להתאים, דע שתכשיטי יהלומים הם התשובה שלך.

יהלומים הם תכשיטי סטטוס יוקרתיים ביותר שכולם כולל כולם אוהבים אותם. הם ניתנים לחיתוך ועיצובים שונים כמעט בכל סגנון, ומאפשרים למעשה להגשים חלומות לכל אישה וגבר. הם תוספת נדירה כהשלמה לביגוד בסגנונות מסוימים ואפשר להתאימם לכל אירוע ואירוע.

התכשיטים שאפשר לשבץ בהם יהלומים הם רבים, אך אנחנו שמחים למנות לכם את העיקרים מבין המגוון הרחב:

  • טבעות

יהלום הן מוצר מבוקש, רוב הטבעות המבוקשות הן טבעות סוליטר להן יהלום אחד מרכזי, והן בעיקר משמשות כטבעת אירוסין. פרט לאלו, ישנן כמובן טבעות רבות להן משובצות יהלומים לאורכן, וגם בעלי יהלומים קטנים ועדינים. כמו כן, תמיד אפשר לבקש עיצובים אישיים ובעלי ייחודיות רבה.

  • שרשראות

שרשראות יהלומים הן מתנות עדינות ומושלמות המתאימות לכל נערה, ולכל אישה. מדובר ביהלומים המשובצים בתליון עצמו, וישנן גם שרשראות המשובצות לכל אורכן ביהלומים. גם כאן ניתן לבקש עיצובים אישיים, או להתרשם מעיצובים קיימים.

  • צמידים

צמידים הם תכשיט משובץ יהלום מדהים, עדין ומרגש. צמיד בנגל, צמיד טניס ועוד סוגים שונים ומגוונים של עיצובים. הם מעוצבים לכל אורכם ביהלומים עדינים וקטנים, מיוחדים ביופיים, גמישים, קשיחים, ומגוונים בעיצוב.

  • עגילי יהלומים

ככל שמדובר בעגילים משובצים ביהלומים, העיצובים מאד מגוונים וגם הסגנונות. עגיל יפה ואיכותי יכול לשנות את כל המראה, עגילי יהלום צמודים, או עגילים תלויים. עגילים ארוכים או קצרים, ישנם גם עיצובים מיוחדים מוכנים מראש וגם כאן תוכלו לגוון בסגנונות בעיצוביים אישיים. ברמת עיצוב אישי, מומלץ לשים לב לתווי הפנים, לסגנון ולגיל.

עיצובים אישיים, אהבה זה כל הסיפור

ככל שמדובר בעיצובים אישיים חשוב לדעת שאלו תכשיטי זהב מיוחדים ומרגשים המשובצים ביהלומים. עיצוב אישי בהחלט רלוונטי ונכנס לקטגוריית מתנה לאשתי שאתה מחפש ובאהבה רבה. חברת תכשיטים איכותית ומקצועית המעצבת תכשיטי יהלומים בעיצובים אישיים מעניקה עיצוב יוקרתי, ייחודי עם אהבה ליהלומים, אהבה לבני האדם ואהבה לתכשיטים.

סוגי השיבוץ קיימים בטכנולוגיה חדשנית ומופלאה וזאת על מנת שהתכשיט יהיה בעיצוב מופלא המתאים לשביעות רצונכם המלאה. אנשי מקצוע המתמחים בתחום של יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה, ובכלל בעיצוב תכשיטים יודעים להעניק לתכשיט שלכם את המראה האידיאלי, המעוצב אישית ולגרום לו להוציא את האור הפנימי שבכם.

לכן כשאתם מזמינים תכשיטים בעיצוב מיוחד, דעו כי שיטות השיבוץ הן בעיקר שיבוץ מסילה, שיבוץ בכוסית, שיבוץ פאווה, שיבוץ בשר ושיבוץ שיניים.

תוכלו להיות יצירתיים, מגוונים, ייחודיים ואישיים, אתם רק צריכים לבחור את העיצוב המתאים לכם.

6 עובדות על יהלומים שישאירו אתכם עם מענה לכל השאלות

כולם רוצים לדעת הכל על יהלומים, החל ממדוע הוא המחצב הטבעי ביותר של הטבע, ועד ללמה הוא מושך את כל האוכלוסיות האפשריות אליו. אספנו לכם 6 עובדות על יהלומים שינסו לתת לכם את המענה על כל השאלות:

  • על פי יוון העתיקה, ועל פי רומא העתיקה, היהלום הוא דמעות האלים או רסיסי כוכבים הנופלים מהשמיים. למעשה, הרומאים אף הגדילו ומאמינים שהחץ של קופידון היה עטור יהלומים שהקסימו את עיניהם וליבם של המתאהבים השונים דרכו.
  • היהלום הוא מחצב טבעי הנוצר מתחת לאדמה, ואף מגיע אל הקרקע בגלל התפרצויות געש נשנות.
  • יהלומים הם החומרים הכי קשים בטבע, והם היחידים שיכולים לשרוט יהלום אחר.
  • יהלומים, על סמך דתות שונות, מעניקים כוחות נפשיים ומעניקים אומץ לעונדים אותם במגוון הצורות.
  • על פי ההינדים, היהלומים שימשו כעיניהם של פסלים דתיים קדושים, ואלו אף מאמינים שהם מגנים מפני סכנות רבות.

תכשיטים, הבחירה האידיאלית למתנה

כשאנחנו חושבים על מתנה לבן או בת זוג, ובכלל מתנות, אין ספק שתכשיטים הן הבחירה הכי טובה. התכשיט מעניק לא רק תחושה טובה, אלא גם גורם לנו להיראות באופן שבו אנחנו אוהבים.

בהתאמה של אבני חן ויהלומים לאופי האדם ובעיצובים מיוחדים אנחנו מעניקים לא רק מתנה. אלא גם ערך אמיתי לחיים מרגשים. אבני חן בעלות סגולות ותכונות המתאימות באופן אישי למקבלים אותן יכולות לחולל פלאים.

כשאתם רוכשים, מעצבים, מתכננים או מזמינים עיצוב של מתנה עם כל כך הרבה אהבה, יש לה ערך מרגש ביותר.

סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.