טבעות אירוסין

האם מומלץ לבטח טבעת אירוסין?

ביטוח טבעת אירוסין

האם מומלץ לבטח טבעת אירוסין?

תכננת הכל בצורה מושלמת. למדת את הסגנון שלה כדי לבחור את טבעת האירוסין המושלמת, נשארת בגבולות התקציב ותכננת בפקידה את הצעת הנישואין. זו תקופה משמחת בחייכם בתור זוג.

אף אחד לא רוצה לחשוב על דברים שעשויים להרוס את השמחה המושלמת של התקופה הזו. אך למען האמת, הכל יכול לקרות. דרך הפעולה הטובה ביותר היא להיות מוכן לכל דבר. לכן בתוך כל ההתרגשות והשמחה של האירוסין, עליך לשקול לרכוש ביטוח לטבעת האירוסין שלך.

הגנה על ערך ורגש

האהבה והמחויבות שהטבעת שלך מייצגת היא יקרת ערך בדיוק כמו הפריט החומרי. לא משנה כמה שילמת על הטבעת, ביטוח הוא דרך להגן על הערך האמיתי של הטבעת. עומדות בפניך מספר אפשרויות כאשר אתה שוקל לבטח את הטבעת שלך:

פוליסות ביטוח דירה

הפוליסות האלה יכולות לכסות אובדן של טבעת עד סכום מסוים, בכפוף להגבלות האמורות על נכסים לא רשומים אישיים בפוליסה שלך. כיסוי מלא של פריטים יקרים כגון תכשיטים ניתן לקבל על ידי רכישה של כיסוי נכסים אישיים רשומים – הרחבה של פוליסת ביטוח שמכסה פריטים מסוימים ברשימה. שאל את חברת הביטוח או את סוכן הביטוח שלך על הכיסוי הזה עבור טבעת האירוסין שלך.

למעבר לחברת A.I.G, לחץ כאן

למעבר לאתר "ברזון- ביטוח יהלומים ותכשיטים", לחץ כאן

חברות המספקות ביטוח לתכשיטים

אפשרות נוספת היא לבטח את טבעת האירוסין שלך דרך חברה שמתמחה בביטוח תכשיטים. החברות האלה יכולות להציע כיסוי מקיף יותר מאשר ביטוח דירה סטנדרטי. לדוגמה, החברות האלה יכולות לאפשר לך לשחזר פריט אבוד או לתקן פריט פגום. טבעת האירוסין היא אחת מהרכישות הגדולות ביותר בחייך – כבד אותה בכך שתגן עליה.

נפשט את הביטוח

  1. הצעד הראשון הוא להעריך את הטבעת על ידי גמולוג מוסמך. אתה תקבל תעודה שתכיל את ערך הטבעת שבה ניתן להשתמש בכדי לבטחה. קבלה על הרכישה שלך גם עשויה להספיק, לכן בדוק עם ספק הביטוח שלך כדי לראות מה דרוש. הדבר החשוב הוא לרכוש ביטוח בהקדם האפשרי; הרבה פעמים ביטוחים יאפשרו לך להתחיל את תהליך רכישת הפוליסה לפני שההערכה תושלם.
  2. בדוק אם ביטוח הדירה הקיים של ארוסתך יכסה את הטבעת שלך. אם לא, תצטרך לרכוש פוליסה נפרדת. כמו כן, תשקול האם האפשרויות שאותן מספקת פוליסת הדירה שלך מספיקות לרמת הכיסוי שבה אתה מעוניין. שאלות שיש לשאול כוללות:
    1. האם הפוליסה מכסה גניבה בלבד? האם היא תכסה גם היעלמות, נזק או אובדן כתוצאה משריפה או אסונות אחרים?
    2. מה קורה כאשר אתה מגיש תביעה? האם החברה תשלח לך המחאה, או האם היא תדרוש ממך להחליף את הטבעת באותה אחת או בטבעת זהה מחנות מסוימת?
    3. איך תצטרך להוכיח אובדן של טבעת?
    4. האם ערך הטבעת יכוסה במלואו או בחלקו?

כמו עם כל פריט יקר ערך, ביטוח טבעת האירוסין שלך נותן לכלתך לעתיד לענוד את הטבעת שלה בביטחון ובגאווה, וליהנות מיופייה מבלי לדאוג לגבי נזק או אובדן. העלות הנומינלית של ביטוח יכולה להעניק לך שלוות נפש לשנים הבאות.

מחפשים טבעות אירוסין במחיר שפוי? חנות תכשיטי אפולו במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, מציעה לכם להגיע ולהתרשם.

לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום: 0723901200

האם מומלץ לבטח טבעת אירוסין?
5 (100%) 1 הצבעות