משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

שילוב בין סוגי טבעות כסף: כך תעשי זאת נכון

אחד הטרנדים הלוהטים ביותר של השנים האחרונות הוא ענידה של תכשיטים אשר מוסיפים כל כך הרבה חן וסטייל לכל לוק. הרבה פעמים, גם בגדים שנראים לכאורה פשוטים, מקבלים טוויסט מענידה של מספר טבעות כסף על היד. במאמר הבא נעשה לך סדר בכל הנוגע לענידה של תכשיטים מנצחים. נדבר בהרחבה על חומרי הגלם מהם עשויות טבעות מנצחות, עם דגש מיוחד על כסף לסוגיו השונים ובעיקר, ננסה להפיח בך השראה, כדי שיהיה לך קל יותר ובעיקר כיף, למצוא את השילוב המושלם עבורך. נשמע לך מעניין? קדימה, זה הזמן להתחיל לקרוא.

כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל במסע

יש כל כך הרבה אפשרויות עד שההיצע יכול להיות די מבלבל. לכן, אנחנו קודם כל רוצות להגיד לך שהכל בסדר וחלק מהכיף וההנאה בחיפוש זה ניסוי ותהיה, את תמיד יכולה לבחור פעם אחת בסגנון הזה ופעם מסגנון אחר ועם הזמן תגבשי את הזהות המדויקת עבורך. כעת, אנחנו רוצות להיכנס לעובי הקורה ולתת כמה כללי אצבע, תרתי משמע:

קודם כל, זכרי כי יש תפקיד משמעותי לסוג החומר ממנו עשויה הטבעת: גם אם את בוחרת טבעות כסף, הרי שיש הרבה סוגים של כסף. יש מה שנקרא טבעות כסף 925 אשר נותנות תחושה כאילו את עונדת משהו שמזכיר ‘זהב לבן’. לעומת זאת, כסף ‘שחור’, נותן תחושה של טבעת קצת ‘מלוכלכת’, קצת כהה. הרבה פעמים השילוב בין הצבעים השונים יוצר מראה יחודי וכמו את הסיפור שלך, זה שאף אחת אחרת לא יכולה לספר.

שנית, תמיד תתחשבי במבנה של היד שלך: תמיד קל להסתכל על תמונות של נשים אחרות ולרצות מה שיש להן, אבל גם אם משהי תענוד טבעות כסף 925 מהממות, הרי שאם לה יש יד קטנה עם אצבעות ארוכות ולך לעומת זאת יש יד עם אצבעות קצת יותר עבות, הרי שבהיכרח מה שיתאים לה לא יתאים לך. בגדול, המטרה היא תמיד לשאוף לאיזון. אם יש לך יד גדולה למשל, חשוב לבחור תכשיטים בעלי נוכחות, כאלו שלא יראו ‘קטנים’ על היד. לעומת זאת, אם יש לך יד מאוד קטנה, הימנעי מהניסיון לענוד הרבה על אצבע אחת, פשוט כי התוצאה תהיה אגרסבית ולא אסתטית על היד שלך.

שלוש, חשוב לבחור בתכשיטים עשויים מאיכות טובה: זה לא משנה אם את בוחרת פריט עשוי עץ או פריט עשוי זהב, הרי שבסוף, אם חומרי הגלם לא יהיו איכותיים מספיק, הפריט יישחק מאוד מהר, הוא לא ייראה טוב וזה בהחלט חבל. מה גם שהרבה פעמים, טבעות כסף 925 או כל תכשיט עשוי כסף וזהב, מקבל ערך נוסף על הפריט עצמו. כולנו יודעים זאת, לאורך שנים שימשו תכשיטים להגדיר את מעמדו הכלכלי של אדם ולבצר את הונו. כך שגם בהיבט הזה, שווה לעיתים להשקיע יותר וליהנות מטבעת שתלווה אותך לאורך שנים, מאשר לרכוש פריט באיכות נמוכה.

התחשבי בסטייל שלך אבל תרשי לעצמך גם להעיז

יש מי שתמיד אוהבת להסתובב עם הרבה תכשיטים על היד, יש מי שדווקא תעדיף ללכת לכיוון מינימליסטי. קודם כל, אנחנו מזכירים, אין נכון ולא נכון, מדובר על סוג של אומנות והכי חשוב הוא שתרגישי בנוח. אגב, את יכולה לבחור לענוד כמה תכשיטים פשוטים כאשר עד יוצאת לעוד יום של פגישות במשרד ודווקא בערב, לפני היציאה עם החברות הטובות, להתקשט בכמה תכשיטים נועזים יותר. טבעות יכולות להרים את הלוק ויכולות להעמיס עליו. העיקר הוא לנסות ולראות איך את מרגישה בכל פעם. בסופו של דבר, מי שצריכה ליהנות מהתוצאה הסופית זו רק את.

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.