משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

טבעות כסף 925 – איך בוחרים מידה נכונה לטבעת כסף?

איך קונים טבעת במידה נכונה באינטרנט? האם יש דרך לדייק במידה בקנייה מהבית? אילו טיפים כדאי ליישם כדי להצליח בקנייה?

כולם היום קונים אונליין, אבל איך קונים טבעת כסף מבלי לטעות? האם יש נוסחה אחידה שמסייעת לבצע בחירה מבלי שיהיה צורך להחזיר אותה ולהחליף מידה? ואיך בכלל יודעים מהי המידה הנכונה? הכנו עבורך מדריך מלא לבחירת המידה הנכונה לטבעת הכסף שלך, כדי שגם לך תהיה האפשרות לרכוש לעצמך טבעות במחירים משתלמים.

מדידת הטבעת

העידן הטכנולוגי הוביל לפיתוח אפליקציות מופלאות ובהן אפליקציות למדידת טבעות. זוהי אחת הדרכים המהירות, הנוחות והיעילות למדוד כיום טבעות מבלי למדוד אותן באמת ורמת הדיוק שלהן מסייעת לבחור את הטבעות המתאימות. כל שיש לעשות הוא להוריד את האפליקציה, להניח עליה את הטבעת ולהתאים את גודל קוטר הטבעת לקוטר שיופיע על המסך. באופן שכזה ניתן לדעת איזה קוטר הוא המתאים ביותר ומהווה את המידה המדויקת של האצבע. ניתן לעשות זאת עם אצבעות שונות ולרשום את המידות, ולאחר מכן לרכוש בנוחות טבעות כסף 925 באתרים.

שיטה זו מאפשרת למשל למי שרוצה להפתיע מישהו אחר ברכישת טבעת. ניתן לקחת את הטבעת של מי שרוצים להפתיע למדידה מהירה מבלי שהוא שם לב, לרשום את קוטר הטבעת המתאים ולרכוש אותה כאשר המידה מדויקת לגמרי.

מדידה עם נייר

אמנם לרוב האנשים יש טלפונים חכמים אך קיימת גם שיטה ישנה ומוכרת למדידת טבעות שמסייעת לבחור את הטבעות אונליין. לוקחים חוט או נייר, סרט מדידה, פיסת נייר ועיפרון. חותכים חתיכת נייר מוארכת וישרה, עוטפים אותה סביב האצבע במיקום בו הטבעת אמורה להיות ומסמנים עם העיפרון את הנקודה בה שני קצוות הנייר נפגשים. לאחר מכן מודדים את האורך עם הסרגל והנה יש לנו קוטר של מדידת האצבע.

מה עוד כדאי לדעת?

ישנן טבעות מומלצות רבות שכולם רוצים לקנות, אך ברכישה אונליין הן זולות באופן משמעותי ולכן רבים בוחרים בקנייה זו. מה גם, שרכישה באתרים תמיד כיפית כי אפשר לעשות אותה בכל שעה ומכל מקום, אפילו כששוכבים במיטה לפני שהולכים לישון או כשיושבים עם המשפחה לארוחה.

כדאי מאוד לדעת שהמידות בין שתי הידיים לא תמיד תואמות, ואם רוצים לדייק מאוד בבחירה מומלץ למדוד את שתי הידיים בנפרד. הידיים שלנו גם מתכווצות ומתרחבות לאורך היום, לכן מומלץ למדוד את היד כשהיא לא חמה או קרה מידי. וטיפ אחרון שכדאי ליישם: כשמבצעים את המדידה לא כדאי להדק את הנייר או החוט כי אז גם הטבעת תהיה הדוקה מידי.

 

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.