משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

מידות טבעות – טיפים למדידת הטבעת המושלמת

העולם הריאלי גילה מחדש את העולם הוירטואלי בשנתיים האחרונות. בין אם קורונה ובין אם לא, בטוח היינו מגלים מתישהו שאפשר לבצע שופינג אונליין. שאפשר גם לעבוד מהבית, אפשר לקבוע תורים אונליין ובכלל, אפשר להתנהל אונליין.

אם בעבר חששנו מקניות ברשת, הרי שכל עולם הצרכנות פשוט לא יכול להמנע מהסיטואציה כרגע. אין ספק שהרשת הפכה להיות מרכז עולם השופינג, ויותר ויותר נשים ואנשים רוכשים ברשת. לא רק ביגוד, או מוצרי נוי אלא גם תכשיטים.

התקופה הנוכחית של השנתיים האחרונות גרמה לנו להבין שאנחנו פשוט יכולים להתנהל מרחוק. מסתבר, כך לפחות זה נראה, שגם בנושא של מידות טבעות אפשר לעשות זאת מרחוק. בואו נתמקד יותר לעומק בסוגיה הזאת ובהרחבה.

בטבעת זו שאת מודדת לבד

כשמדובר בטבעות, חשוב שנדע שיש כמה מידות שונות. יש מידה בריטית, יש מידה יפנית, יש מידה אמריקאית ויש מידה אירופאית. במאמר הנוכחי ננסה לתת לכם קנה מידה לגבי מידות הטבעות ועולם התכשיטים.

ישנן כמה שיטות פרקטיות למדידת טבעות:

  • מדידה באמצעות אפליקציה

היום בעידן האפליקציות בקלות אפשר למדוד את גודל האצבע. עליכם להוריד אפליקציה מיוחדת לשם כך. ישנן אפליקציות מתאימות גם לIOS וגם לאנדרואיד. לאחר הורדת האפליקציה הניחו את הטבעת על המסך, התאימו את גודל העיגול על המסך והמידה שתופיע אחרי כן היא מידת הטבעת.

  • מדידה באמצעות נייר וחוט

אנחנו יודעים שזה נשמע לכם קצת כמו תרופת סבתא. אבל יש דרך למדוד מידות טבעות גם באמצעות חוט תפירה ונייר. על מנת לעשות את זה יש להצטייד במטר, סרגל ועיפרון בנוסף לכך. קחו את החוט, לפפו סביב האצבע, סמנו עם היד את הנקודה של שני הקצוות ומדדו עם הסרגל או המטר. בצעו את המדידה עד 3 פעמים למדידה מדויקת ביותר.

3 טיפים למדידה איכותית

  • כשאתם מבצעים מדידה, רצוי שתמדדו בטמפרטורת החדר על מנת שמידת האצבע לא תשתנה בעקבות הטמפרטורה. בנוסף, תבצעו מדידה תמיד בחלק העבה יותר של האצבע.
  • חשוב שתדעו שהמידות משתנות בין מדינות, ובנוסף השתדלו לבצע מדידה לא לאחר מאמץ. אם ביצעתם פעילות גופנית כלשהי כדאי שתחכו ותמדדו את האצבע עשרים דקות או חצי שעה לאחר שהדופק כבר התאזן.
  • על הטבעת להתאים לאצבע באופן נוח. צמודה מספיק כדי שלא תיפול, ומשוחררת מספיק כדי שתוכל לעבור את מפרק האצבע. ולכן יש למדוד עד 4 פעמים את המידה כדי שלא לטעות, ובסוף היום.

רוכשים טבעת בהפתעה? כך תבדקו מידה

לקנות טבעת בהפתעה זה לא דבר נדיר. כל בן זוג או בת זוג עושים זאת. וגם כאשר לא מדובר בזוגות או ברומנטיקה זה קורה. יש דרכים לבדוק מידות טבעות גם כאשר רוכשים טבעת מתנה בהפתעה:

  • שאלו אנשים קרובים על מידת הטבעת של החוגג או החוגגת.
  • השאילו את אחת הטבעות של מי שרוכשים עבורו את המתנה והשתמשו בעיגולי מדידה.
  • הביאו לחנויות את אחת מהטבעות.
  • מדדו את הטבעות על האצבעות שלכם, ונסו לזכור עד לאן הטבעת הגיעה.

תמיד אפשר לראות יחד טבעות בכל מיני אתרים ולבדוק מידות רק כדי לקבל אינדיקציה, לעבור בחנות ולהכנס לראות. ולבחון, ולמדוד. או פשוט לקח חברה או חבר לרכישה.

אין ספק שזה לא קל לקנות טבעת בתור מתנה מפתיעה, ולכן בערך ב90 אחוז מהמקרים יש אי התאמה במידה. חלילה שלא תרגישו נבוכים מהעובדה הזאת, לכן תמיד יש אופציה לבחור טבעת אחרת, או פשוט לבצע תהליך של תיקון המידה של הטבעת.

תיקון מידה – אפשר לעשות את זה

תהליך של תיקון מידה אפשר לבצע עם מוט מדידה שעליו מסומנים פרמטרים ספציפיים ומדויקים על סמך סולמות מדידה. סולמות מדידה אלו בודקים את המידה הנוכחית של הטבעת.

בדרך כלל תוך כארבעה נסיונות אפשר להגיע למדיה הנוכחית המתאימה. הטבעות צריכות להיות צמודות מספיק, ומשוחררות מספיק. יש מידות שלעיתים הן רופפות מידי. במקרה כזה יש אפשרות גם לחצאי מידות.

טבעות יוקרה כמתנה

זה לא סוד. תכשיטי יוקרה הן מתנה נהדרת. בין אם אנחנו מדברים על טבעות, עגילים, צמידים שרשראות או תכשיטים משולבים יהלומים.

כל אישה, כל גבר, כולם כולל כולם אוהבים תכשיטים בתור מתנות. אך היות ותכשיטים הם ממש טעם אישי כמו בושם, או כמו טעמים קולינריים מומלץ בצע את הרכישה שלהם ביחד. ולא בנפרד.

אם אתם רוכשים תכשיטים בהפתעה, ובכלל כשמדובר בתכשיטי יוקרה עשו זאת כאשר אתם יודעים במדויק מה טעמו של מי שאתם רוכשים עבורו. לא אחת אנחנו רוכשים תכשיטים שאינם תמיד קולעים בול ואז יש אקט החלפה או שינויים. כל אלו כמובן ברי ביצוע, אבל אם אתם כבר רוכשים מתנות, תמיד כיף לקלוע בול.

עולם היהלומים והתכשיטים הוא עולם יוקרתי וגם אופנתי. קהילה שלמה של אנשים מקצועיים שחובבים יהלומי מעבדה ויהלומים טבעיים. כך שזה רק טבעי שירצו לרכוש אצל המומחים והטובים ביותר.

ניתן גם להזמין תכשיטי יוקרה בעיצובים אישיים. ובמקרה הזה, מומלץ כמובן להגיע עם אותה אישה, או גבר להם אתם רוכשים. כשמדובר בעיצובים אישיים מומלץ שלא לטעות, לא בסקיצות העיצוב ולא בטבעות.

והכי חשוב, כשאתם מזמינים תכשיטים כמתנה, או רוכשים, האהבה היא הדבר היחיד שחשוב מאחורי ההזמנה. כל השאר אפשר לעצב, לשנות, להתאים, לתקן.

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.