משלוחים חינם לכל חלקי הארץ
עגילים משובצים יהלומים דגם "Drop"

עגילים ארוכים או קצרים, באיזה לוק תתאימי כל סוג?

לתכשיטים יש יכולת מדהימה להרים או להוריד את הלוק ברגע אחד, אבל באמת לפעמים אנחנו יכולות ממש ‘לטבוע’ בכל ההיצע שנמצא שם בחוץ, בין שלל האופציות ואינספור הפריטים שאפשר לשלב כמעט עם כל בגד ובכל סיטואציה. המאמר הבא כאן כדי לעשות לך קצת סדר ובעיקר, כדי לעזור לך לבחור את אותם הפריטים שיתנו לך להרגיש מהממת, כמו שמגיע לך להרגיש. דווקא עכשיו, כשעונת האירועים בפתח, כדאי לבחור מספר ‘עגילים’, מנצחים, כאלו שיתאימו לך בדיוק. רוצה לשמוע עוד? המאמר הזה נועד רק לך.

כמה מילים כלליות לפני שנגיע למישור האישי

בחירה של עגילים בפרט ושל כל תכשיט באופן כללי, היא בחירה שצריכה לקחת בחשבון מספר כללים פשוטים:

  1. תמיד כדאי לבחור תכשיט העשוי מחומרים איכותיים: החומר ממנו יוצרים את התכשיט נותן את הטון ומשפיע באופן עמוק על העיצוב ובעיקר, על המראה של אותו הפריט לאורך השנים. כמעט לכל אחת יש טבעת אותה קיבלה בירושה מאמא, מסבתא או מדודה רחוקה. זאת משום שאותם הפריטים עשויים חומרים איכותיים, כאלו שהחזיקו מעמד נגד תהליך השחיקה. גם את, כאשר את בוחרת תכשיט, תמיד תבחרי בפריט עשוי היטב, כדי שתהני ממנו גם בשנים הבאות.
  2. זכרי כל הזמן לשמור על איזון: לפני שנדבר על התאמה של עגילים לסגנון האישי שלך, זכרי כי התכשיטים שלך צריכים להתאים קודם לאירוע אליו את הולכת, לצורך ההמחשה, הרי בדרך כלל תכשיטים גדולים ובולטים יחמיאו מאוד באירוע כמו חתונה ויהיו פחות נכונים לברית או בריתה. הפריטים צריכים להתכתב גם עם מה שבחרת ללבוש. אם את גם בחרת שמלה צבעונית ואם את רוצה להוסיף עגיל גדול עם אבנים צבעוניות, יכול להיות שהתחושה הסופית תהיה של ‘באלגן’ בעיניים. לעומת זאת, להתאים תכשיט בולט לסטייל קלאסי או להיפך, להתאים תכשיט עדין לבגד עם הרבה נוכחות, זה בדרך כלל הדבר הנכון לעשות.
  3. רכשי פריטים שיהיה לך נעים לענוד אותם: בדרך כלל בחירה של תכשיטים מאיכות טובה זה היינו הך. עגיל עשוי נכון, כזה שלא שוקל הרבה ומכביד על האוזן למשל או כזה שאפשר להניח בקלות בחורים של האוזניים בלי להיפצע, ישפיע על התחושה שלך באירוע באופן כללי, מה שיקרין גם על המראה החיצוני שלך כמובן. במילים אחרות: את הכי יפה כשנוח לך.

איך תתאימי את הפריט בצורה מדויקת

עוד כלל חשוב שעדיין לא נגענו בו, זה התאמה בין סוג העגיל, קצר או ארוך ובין התסרוקת ומראה הפנים. לצורך העניין, עגיל ארוך לפנים מאוד ארוכות, יצור תחושה של פנים ארוכות יותר. לעומת זאת, עגיל קטן וצמוד לאוזן יעזור ליצור תחושה של הרמוניה יחסית. במקרה אחר, מי שיש לה פנים עגולות מאוד ושיער קצר נניח, יכולה להוסיף עניין באמצעות עגיל ארוך ובולט. כמובן, אם יש לך כמה חורים באוזניים, בחרי בכזה שלא יצור תחושה של ‘עומס’, אלא כזה שיתכתב עם שלל הפריטים בהם בחרת.

אגב, השאלה היא לא רק האם לענוד תכשיט ארוך או קצר בלבד, אלא, העיצוב של התכשיט יכול ללכוד את העין, בין אם מדובר על עגיל קצר או ארוך. לעומת זאת, ישנם פריטים ארוכים יחסית, אשר דווקא משום שה עשוים מתכת דקה, הם לא תופסים את אותה הנוכחות של תכשיט משובץ אבני חן, בעיצוב יוצא דופן. נסי להסתכל בתמונות ולקבל השראה, עם הזמן תצליחי להבין טוב יותר את הטעם האישי שלך.

5/5 - (2 votes)
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.