משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

איך להשתמש בעגילי חישוק כדי ‘להקפיץ’ את הלוק

סטייל ואופנה, זה משהו שאנחנו פשוט לא יכולים בלעדיו. אגב, אל תחשבו לרגע כי מדובר על מצב ייחודי לעידן המודרני, כבר בימי קדם, בני המעמדות הגבוהים, השקיעו הרבה מאוד זמן בניסיון לפצח את ההגדרה החמקמקה ההיא, שפירושה הוא: אסתטיקה. שימוש באיפור, תכשיטים ובגדים יפים, כדי לבטא יופי, היו מנת חלקם של בני האדם עוד מהעידן הקדום. היום, אמנם, הניסיון להיראות טוב ולהקפיד על לבוש אסתטי, היא לא חוויה השמורה רק למי שיש להם כסף, אבל התשוקה לנסות ולהבין מה יכול לשדרג את הסטייל של כל אחת ואחת, עדיין שרירה וקיימת. במאמר הבא נדבר על המוצר הזה בארון שאף אישה לא יכולה בלעדיו, עגיל החישוק. כאן, נסביר בהרחבה, איך אתן יכולות לבחור עגילים מחמיאים, כאלו שפשוט יגנבו את ההצגה, בכל פעם מחדש.

לא לוותר על איכות המוצרים

לפני שנצלול לעיצוב ואסתטיקה, אנחנו רוצים להחזיר אתכן צעד אחד אחורה ולדבר על החומרים מהם עשויים המוצרים. דווקא בעידן בו אפשר להזמין מהאינטרנט חיקויים זולים מהמזרח, נדמה כאילו זו לא בעיה למצוא מוצרים במחירים נגישים, כאלו שנראים ממש כמו ‘הדבר האמיתי’. אבל אנחנו רוצים להזכיר כי מדובר על הנחיה שגויה. מכמה טעמים:

ראשית, משום שהשימוש בחומרים זולים עלול לגרום לנזק

במיוחד כאשר מדובר על חורים באוזניים, העלולים להזדהם, לדמם, להתמלא מוגלה וכן הלאה, חשוב לבחור בעגילים עשויים חומרים איכותיים, כאלו שישמרו על החור נקי וסטרילי לכל אורך הדרך.

שנית, משום שעגילים באיכות ירודה, נשחקים לאורך הזמן

תכשיטים הם מוצר לו יש ערך בפני עצמו. אין מה לעשות, עגילים עשויים חומרים זולים, אולי יראו טוב ברגע הראשון, אבל מהר מאוד תגלו כי הם כבר לא נראים טוב כל כך. אם את רוצה למצוא מוצר שימשיך ללוות אותך ואפילו את הבנות שלך לאורך שנים, פשוט אל תוותרי על תכשיט עשוי חומרים איכותיים, כאלו שנותרים אסתטיים גם שנים אחר כך.

עכשיו, נדבר קצת על אופנה

אז מה התפקיד של עגילי חישוק זהב טהור? ראשית, עגילים הם התכשיט של האוזניים, אלו שמוסיפים נקודה של אור בזוויות של הפנים. החזר האור מהתכשיט, מוסיף ברק והופך כל מראה פשוט, ללוק מנצח. היופי של עגילי חישוק הוא שהם למעשה מתאימים לכל אירוע ולכל סיטואציה. בין אם את יוצאת לפגישה חשובה במשרד ובין אם את בדרך לאירוע בערב, עגילי חישוק הם מהפריטים הקלאסיים הללו, שתמיד טוב למצוא אותם בארון.

זכרי, עגילי חישוק ממש לא נראים אותו הדבר בכל פעם. את יכולה לבחור עגילים עשויים כסף או זהב, משובצים יהלומים או במרקם חלק. העניין הוא לא רק לבחור את התכשיט היפה ביותר, אלא לדעת גם להתאים אותו לעיצוב השיער ולבגדים. בדרך כלל, החוק הוא לשמור תמיד על איזון. למשל, אם את בוחרת ללכת עם בגדים סולידיים, זה הזמן לבחור עגילי חישוק עם נוכחות, לעומת זאת, אם בחרתם לענוד תכשיט דרמטי ובגדים התופסים את העין, נסי ללכת דווקא על תכשיטים שיוסיפו ברק, אבל לא יצרו תחושה של ‘רעש בעיניים’.

תמיד טוב להסתכל בתמונות ולקבל השראה

בסוף, זה הכל עניין של טעם אישי. אנחנו מאמינים כי כל אחת יודעת עמוק בליבה מה זו אסתטיקה ומה הפריטים המחמיאים עבורה, את פשוט צריכה לתת לעצמך את הזמן לחשוב ולבחון את הרצונות שלך. להתלבש יפה זה להקרין אנרגיה חדשה ומלאת חיים  בכל מקום אליו תגיעי. אנחנו כאן כדי לאפשר לך להעניק לעצמך את הטוב ביותר עבורך.

2.1/5 - (8 votes)
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.