משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

צמיד עם שמות הילדים – יופי של מתנה

חיפוש מתנה ייחודית שיש לה ערך רגשי היא תמיד אתגר מרגש. כשאנחנו מחפשים מתנה עבור היקרים לנו, אנחנו לא מחפשים רק מתנה כמוצר או משהו גשמי וחומרי. אלא מתנה שנוכל להראות מאחוריה את הרגשות.

מתנה בעלת ערך רגשי היא יוקרתית הרבה יותר מכל מתנה אחרת. ולכן, גם אם אנחנו מחליטים על תכשיטים נוכל להפוך את המתנה עם התכשיט למיוחדת ובעלת ערך גבוה.

היתרון בתכשיטים הוא שכיום, באמצעות חדשנות מרעננת אפשר אפילו להתאים תכשיטים בהתאמה אישית ועל פי דרישה. ובכך, לתת להם את הטאצ’ הייחודי והרגשי עבור היקרים לנו, ובאהבה.

בחירת צמיד עם השמות של הילדים – כי אין כמו אהבה טהורה

בחירה של תכשיטים כמו צמיד מעניקה לנו אופציה להוספת שמות על הצמיד. כך אנחנו הופכים מתנה רגילה, למתנה רגשית ומופלאה עבור אימהות ואבות שיהנו מצמיד מיוחד ומרגש.

זוהי אגב מתנה שההורים יכולים גם להעניק לעצמם, ולא צריכים לחכות שמישהו ירכוש להם אותה. כי כשרוכשים באהבה גם מתנה לעצמנו, מעניקים אור, שמחה בלב, ומרגישים קרובים לילדים גם כשהם לא לידנו.

כשאנחנו בוחרים צמיד מסוג זה, כדאי שנבחן כמה פרמטרים ואף אלמנטים מהותיים על מנת שנרכוש את הצמיד האיכותי ביותר. הסיבה לכך היא כי אנחנו הרי מעוניינים שהתכשיט יחזיק מעמד לשנים רבות. ולא רוצים שבעוד מספר שנים ניאלץ לשלם עליו תיקון יקר, ולחוות עצבות בשל תכשיט בעל רגישות גבוהה יהיה תקול בגלל איכות לא טובה.

3 פרמטרים מהותיים לבחירת הצמיד המושלם

בחירת צמיד עם שמות הילדים היא בחירה שצריכה להיעשות בקפידה, ובבחירת חומרי גלם איכותיים, ועם שלושה פרמטרים עיקריים:

  • התאמה אישית

התאמה אישית חשובה לכל מתנה ומתנה, ובטח כאשר מדובר בתכשיט בעל חשיבות גבוהה כל כך. בחירה של צמיד עם שמות הילדים יש לבחור על סמך בחינה אישית. צמיד קלאסי לנשים עדינות, צמיד עם נוכחות יותר משמעותית לנשים שמאופיינות כדומיננטיות. או להיפך כמובן גם כשמדובר באבות. הצמיד צריך להתחבר בצורה מושלמת ואישית אל ההורים.

  • צמיד ליומיום

צמיד מסוג זה הוא צמיד שצריך להתאים בעיצוב שלו ליומיום היות וההורים לבטח ירצו לענוד אותו בכל הזדמנות אפשרית. ולכן, חשוב לבחור צמיד עמיד, שאינו פגיע, ואפשר לענוד אותו באופן רציף.

  • מבנה היד

למבנה היד יש תפקיד חשוב מאד בבחירת הצמיד. מפרק כף יד עדין, יצריך צמיד עדין. אך אם זהו מפרק כף יד רחב, רצוי לבחור בצמיד רחב. בשני המקרים חשוב לבחור את הגודל הטבו ביותר והנוח ביותר.

איכות במקום הראשון

בבחירת צמיד עם שמות הילדים מומלץ לוודא שהוא אכן איכותי. ממש כמו כל תכשיט או מוצר שאנחנו רוכשים לאיכות יש תפקיד מהותי ביותר. ולכן יש לבחור לקנות מחנויות איכותיות ומקצועיות הידועות במכירת זהב וגם לבקש לראות את החותמת על הצמיד. וזאת על מנת לוודא שהוא אכן אמיתי ולא חיקוי.

איכות התכשיט

חשוב לוודא בעת בחירת צמיד זהב עם שמות הילדים את איכות הצמיד אותו אנו מעוניינים לקנות, חשוב לבחור בדיוק את החומר ממנו הוא עשוי, במידה ובוחרים זהב יש לקנות מחנות שידועה בכך שהיא מוכרת זהב ואף לבקש לראות חותמת על התמיד , הדבר יעיד שבאמת נמכר צמיד מזהב אמיתי ולא חיקוי זול. כך תוכלו לדעת שבחרתם צמיד איכותי וטוב ולא מוצר שייהרס ולא יהיה עמיד לאורך זמן. אצלנו האיכות היא לפני הכול וללא פשרות.

כשאתם רוכשים צמיד זהב מסוג זה או אחר, בדקו וודאו גם אחריות. לפני שאתם רוכשים את הצמיד בדקו עם החנות או המוכרים מהי האחריות עליו, האם יש אחריות ארוכה יותר היות וישנם שמות הילדים על הצמיד. האם יש אחריות על תקלות בעיצוב, שריטות, ועוד. וודאו לכמה זמן האחריות תקפה, והאם יש צורך לשלב תיקונים מגורם שלישי אליה.

רכישה חכמה תמנע עגמת נפש

ברכישה של צמיד מסוג זה, ובכלל, תכשיטים, מומלץ לוודא מאיזה מקום אנחנו רוכשים את הצמיד. היות ומדובר בזהב, בדקו את מוניטין המקום. את איכות הזהב, את מקוריותו ובקשו המלצות רלוונטיות.

כיום ישנן גם פלטפורמות דיגיטליות וקבוצות המאפשרות קבלת חוות דעת אותנטיות על בעלי מקצוע. חשוב שתוודאו שהמוצר שאתם רוכשים הוא איכותי למען הביטחון שלכם. ובעל אחריות רלוונטית. מוצר תקול או חיקוי יגרמו לעגמת נפש נוראית.

סמכו על תחושת הבטן שלכם בנוסף להכל

לכימיה יש תפקיד מאד חשוב, והיא גם מעניקה לנו את תחושת הבטן דרכה אנחנו יודעים האם כדאי, או לא כדאי לרכוש צמיד זה או אחר דרך התנהלות מול המוכרים והחנויות עמם אנחנו בודקים.

היות וישנם אנשים הרגישים לזהב שאינו אמיתי, ולזיופים העלולים לגרום להם לבעיות בעור, מומלץ לבדוק היטב את הזהב. כשאתם הולכים לרכוש את המתנה או לרכוש עבור עצמכם התלוו עם עוד אדם שמבין בתחום.

אם אתם יודעים שאין לכם ידע בנושא, בדקו היטב וקבלו את ההמלצות המתאימות וחוות הדעת הרלוונטיות עבור החברה ממנה אתם רוכשים.

אנשי מקצוע המבינים בעולם התכשיטים, ומבינים בזהב לא ימכרו לכם חיקוי או מוצר פגום. שימו לב לכלה פרטים, לסעיפים הקטנים שמצריכים גם בעלי מקצוע להתאמת הצמיד, ואל תהססו לשאול את כל השאלות. אתם רוכשים מתנה מרגשת, יוקרתית ובעלת ערך גבוה בכל מובן אפשרי, וזו זכותכם לדעת הכל.

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.