Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

חריטה על טבעות אירוסין – כל מה שחשוב לדעת

בחירה של טבעות אירוסין היא לא דבר של מה בכך, אתה רוכש כאן תכשיט המסמל את אהבתך העמוקה לאישה שאתה הולך לבלות איתה למשך כל חייך, ולהזדקן עמה. לטוב, ולרע. ולכן חשוב שתשים לב ללא מעט פרטים רלוונטיים.

איכות הטבעת, שיבוץ היהלום, איזו חריטה על טבעות אירוסין קיימת שיכולה להיות רלוונטית והכי חשוב, האם זו הטבעת שהיא תאהב? כל אלו שאלות רלוונטיות. ואת כל התשובות תדע מיד.

הכל על הטבעת המיוחלת

איזו טבעת אירוסין תאהב אהובתך? כשאתה בוחר טבעת אירוסין או חושב על חריטה על טבעות אירוסין חשוב שתזכור שהטבעת היא למעשה עבורה. ולכן חשוב להיזכר בדיוק במה היא אוהבת.

מה הטעם שלה בטבעות, איזה סוג זהב, איזה סוג יהלום, האם גדול או קטנטן, טבעת רחבה או דקיקה, יהלומים שטוחים או בולטים ועוד.

זה למשל בדיוק הרגע לגייס את הסיוע של חברה טובה, חברות טובות, משפחה או כל מי שמכיר היטב את ארוסתך האהובה. הם ידעו מה היא אוהבת, הם ידעו איך להרכיב ביחד איתך את הטבעת המושלמת עבורה.

עוד כמה דרכים לגלות איך היא אוהבת את התכשיטים שלה, כאן:

  • כשאתם בוחרים את הטבעת, הסתכלו היטב בין לבין על הידיים שלה, על התכשיטים שהיא עונדת ביומיום. אולי יהיה משהו ספציפי שתשימו לב אליהם ואז יהיה לכם קל יותר לבחור.
  • האם היא מתלהבת מתכשיטים מסוימים? שימו לב לטעם שלה כשהיא מתלהבת מטבעות, מתכשיטים ובכלל מאיבזור. יש שם הרבה מאד רמזים.
  • בדקו את מידת האצבע באמצעות אחת מהטבעות הקיימות. בלי שהיא תשים לב, קחו טבעת שהיא לא משתמשת בה הרבה (אך כזו שמתאימה לה במידה) ובחנות דאגו שימדדו את מידת הטבעת המדויקת, לצורך בחירת טבעת האירוסין.

איך לבחור את טבעת האירוסין המושלמת עליה אפשר לחרוט

עוד לפני שמדברים על חריטה על טבעות אירוסין חשוב לדעת שישנם שלושה סגנונות ועיצובים עבור טבעות אירוסין.

ישנם שלושה סוגי זהב הרלוונטיים עבור טבעות אירוסין. זהב צהוב, זהב ורוד שגם ידוע בתור זהב אדום והזהב הלבן. אין להם אלמנטים שונים של יוקרה והם בעיקר לגיוון ואהבת העיצוב בלבד.

זהב ורוד הוא זהב שמשתמשים בו בעיקר עבור טבעות משובצות אבני חן צבעוניות, לרוב אינו משומש בטבעות אירוסין אלא בהזמנה מיוחדת.

זהב לבן הוא קלאסי עבור טבעות אירוסין, הוא 100 אחוזים זהב, אך לא בצבע זהוב. הוא גורם להיהלום להיראות נקי ונעים יותר, ואף מגדיל אותו באופן משמעותי.

הזהב הצהוב הוא הזהב הקלסי שבו רוב הנשים בוחרות. היהלום בולט בו באופן מהותי והוא מבדל את היהלום בשל צבעו והברק הייחודיים שבו.

איזה טבעות אירוסין מתאימות לחריטה?

חריטה על תכשיטים בכלל, ועל טבעות בפרט אפשר לבצע במגוון של עיצובים וסגנונות שונים. טבעות עשויות זהב הן טבעות שאפשר בהחלט לבצע בהן חריטה. ההקדשה יכולה להיות האלמנט המרכזי של הטבעת, או להיות אלמנט שולי שנמצא שם כשרק מי שמקבלת את הטבעת יודעת עליו.

בחירה של טבעת אירוסין עבור חריטה יכולה להתבצע על סמך סוג החריטה, וכמובן סוג הטבעת האהוב. חריטה קצרה יכולה להתבצע על טבעת דקה בעיצוב עדין ועל הדופן הפנימי של הטבעת. בעוד שחריטה ארוכה, או עבה, תהיה על טבעת בעיצוב עבה. ואפשרי גם על הדופן החיצוני של הטבעת.

מהי ההקדשה האידיאלית לטבעת?

אין באמת שטנץ של הקדשה כי מדובר באלמנט שקשור באופן אישי לכל זוג וזוג. יחד עם זאת, לרוב חורטים את שמות בני הזוג עם התאריך בשילוב עדין ומעוצב.

זה בדיוק הרגע שלכם לשאול את עצמכם איך אתם רוצים את האלמנטים חרוטים על הטבעת, באיזה סגנון ובאיזה דגם. לשאלות אלו רק אתם יכולים לתת את התשובות, מתוך האהבה העמוקה והמרגשת של שניכם.

אם אתם מחפשים סגנון שהוא של טבעת אירוסין עדינה בעלת עיצוב קלאסי, לה שיבוץ יהלום מרכזי על טבעת קלאסית מומלץ לבחור הקדשה מינימליסטית וקטנטנה. יש להחשיב את מגבלת המקום בסיטואציה הזאת, וזאת על מנת שהיהלום לא ‘יתנגש’ בחריטה. ועל כן, מומלץ לחרוט בצד הפנימי של הטבעת.

בשלב זה, כמובן גם מומלץ להתייעץ עם הצורף על החריטה, על הסגנון, על כמות המקום שהיא תופסת. ועל הדומיננטיות שלה.

אחרי הכל הטבעת הזאת הולכת להיות הזיכרון הרגשי המתוק והמופלא שלכם לשנים רבות מהרגע הכי מרגש בחיים שלכם.

רגע האמת

ללא שום ספק, כשמדובר על חתונה, טבעות אירוסין וטבעות נישואין הזיכרון המתוק ביותר שלנו הוא מה שדאגנו להגיד באותו הרגע. ולחרוט גם באותו הרגע. ולכן, חריטה רלוונטית על טבעת אירוסין יכולה לשמר לנו את הרגעים המרגשים ביותר, כמו אלו.

רגע האמת שלנו הוא כמובן אירוע החתונה, והחיים שאחרי. ובעיקר בחיים שאחרי, הזיכרון של החריטה הופך את החיים שלנו להרבה יותר מרגשים.

בעוד שנים רבות, כשתמצאו בתיבות התכשיטים שלכם את הטבעות, עם החריטה, תדעו שעשיתם את הדבר הנכון.

כשמדובר באהבה, ובטח אהבה מרובת שנים הדבר הכי מושלם שאפשר לעשות זה לתעד, ולתעד, ולתעד. תתעדו הכל. החל מרגע האירוסין ועד לחתונה. ומעבר. טיולים, בילויים, ימי הולדת וכל מה שאתם רק יכולים.

התיעוד המרגש הזה, הוא המסע האישי שלכם. והוא יהיה המסע והזיכרון של הילדים שלכם.

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.