משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

טבעות אירוסין עתיקות להצעת נישואין מיוחדת

מזל טוב! החלטת להציע נישואין לאהובתך. אין ספק שזהו רגע מרגש, הרגע שבו אתם מבינים מי הן הנפשות המופלאות שהולכות לבלות עמכם את שארית חייכם. עם מי אתם הולכים להזדקן, להקים משפחה וליהנות מכל רגע איכותי בחיים.

ואת הרגע הזה אתם רוצים לחלוק עם היקרים לכם בטקס נישואין איכותי, מרגש, אינטימי או אולי עם הרבה אנשים. נתון להחלטתכם כמובן.

אך הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא למצוא טבעות אירוסין, וישנם גם כאלו המעדיפים טבעות אירוסין עתיקות ומרגשות עם אלמנט ייחודי של רוחניות ואנרגיות מיוחדות.

בטבעת זו שנינו נרגשים ביחד

אין ספק שטקס הענקה של טבעות אירוסין עתיקות או לא עתיקות היא מסורת וותיקה בפני עצמה. היא בכלל מתחילה בטקס אירוסין יהודי שעד היום כולל קבלת תכשיטים מבני משפחת החתן.

טבעת האירוסין הראשונה ניתנה בתורה, כאשר יצחק הציע לרבקה נישואין דרך קרוב משפחה. על פי התנ”ך המנהג התפרש לכל העולם ונפוץ בכל התרבויות, בכל הדתות ובכל אוכלוסיה.

אם נדבר לרגע על ההיסטוריה של טבעות האירוסין, עד סוף שנות השמונים של המאה העשרים רוב טבעות האירוסין היו טבעות משובצות יהלומים עדינים במגוון של גדלים. הטרנד הזה נעלם מן העולם כאשר לפתע הנסיכה דיאנה קיבלה באהבה טבעת אירוסין משובצת אבן ספיר כחולה וגדולה, וסביבה יהלומים לבנים עדינים ומנצנצים.

מאז אותו רגע, העולם החליט שטבעות אירוסין תהיינה משובצות אבני חן פרט ליהלומים. אבני החן הן לרוב אבן אודם, ספיר ואמרלד. כמו כן גם טורמלין, טורקיז, ספינל ועוד נחשבו לאבנים איכותיות עבור שיבוץ בטבעות אירוסין. וכך טבעות אירוסין עתיקות או לא עתיקות, גם כיום, שובצו ומשובצות באבני חן בשילוב יהלומים.

איך בוחרים את טבעת האירוסין האיכותית ביותר?

אין ספק שברכישת טבעת אירוסין מומלץ להתייעץ עם הצורפים הטובים ביותר, ואם אנחנו מדברים על טבעות עתיקות מומלץ שגם יהיו אנשי מקצוע המבינים בתכשיטים עתיקים.

ההחלטה לשבץ בטבעות אירוסין אבני חן שהן אינם יהלומים יכולה להיות תוספת נהדרת, מרגשת וגם מלאה בסגולות ואנרגיות מופלאות.

אבני חן מיוחדות בעלות תכונות כמו קוורץ ורודה המעניקה אנרגיות של אהבה, אמטיסט סגולה המעניקה אנרגיות מיוחדות, אמבר המעניקה תחושות חיוביות. ספיר ועוד אבנים מרגשות מעניקות ערך אחר וייחודי לטבעת.

תמיד אפשר לשלב כמה אבני חן עם יהלומים. עם כל תקופה גם העתיקה וגם המודרנית העיצובים הופכים ונהיים מגוונים יותר ויותר. אנשי מקצוע מתחום העתיקות גם ידעו לזהות לאיזו תקופה שייכת הטבעת על סמך אבני החן שהותאמו לה. זהב צהוב בשילוב בורדו, ורוד בשילוב זהב אדום, אבני חן כחולות וירוקות לזהב לבן ועוד.

איך עוד מאפיינים טבעת אירוסין עתיקה?

כמו כל תכשיט המאובחן על ידי מומחי עתיקות, גם טבעת אירוסין יכולה לספר לנו על התקופה בה היא נוצרה. שיבוץ האבנים סביב היהלומים, שיבוץ האבן במרכז לצד היהלומים. ליטוש עגול, ליטוש בצורת לב, ליטוש פרינסס בצורת ריבוע שנחשבת למודרנית יותר בשל הסימול הרומנטי שבה ועוד.

אחת שיטות הליטוש היותר מודרניות היא שיבוץ יהלום ריבוי ובעל שני צדדים עיגוליים במקצת. השיבוץ יוצר מעגלים שיוצרים עיגול מושלם, המסמלים את אהבתם של בני הזוג השלמה.

טבעת אירוסין היא לא טבעת שיש לשים אותה לראווה בחלון ראווה, בזכוכית ארון בסלון. או בכספת. זוהי טבעת שראוי, מומלץ ורצוי לענוד אותה כמה שיותר. היא יוקרתית, היא אצילה ויש לה יהלומים זקורים, בולטים וגאים.

אם אהובתך היא אישה שעובדת עם הידיים, חשוב להבין שהיא עלולה להפוך את התכשיט פגיע. אך אם היא עדינה, עובדת פחות עם הידיים או יודעת גם לשמור על התכשיט היטב, אפשר לבחון את השיניים של אחיזת היהלומים או אבני החן בחוזק ספציפי על מנת למנוע אבידת האבנים או היהלומים. כמו כן, חשוב לדעת שהטבעת עלולה להישרט או להיתפס בסיבי בגדים אלו ואחרים.

מחיר הטבעת – הערכה חשובה

כשאתם רוכשים טבעת אירוסין אין ספק שאתם רוכשים טבעת חגיגית, ברכישה חד פעמית ומשקיעים בה לא מעט ממיטב כספכם וכמובן מהחשיבה המקורית, היצירתית והאוהבת שלכם.

על כן, הערכה של טבעת כזו חייבת להיעשות אך ורק על ידי מומחים הידועים בתחום. מתמחים בכך, מקצועיים, מוסמכים פורמלית והכי חשוב, ידועים במוניטין איכותי וחיובי מאד.

על מנת שתשלמו מחיר שהוא אכן שווה ומתאים והיות ואתם משקיעים לא מעט, חשוב שתדעו שזוהי טבעת איכותית, גם אם עתיקה, שהולכת לשמש את ארוסתכם לשנים רבות של זכרונות מתוקים.

למה תכשיטים עתיקים?

לרכישה של תכשיטים עתיקים יש אלמנט מאד מיוחד. לא בכדי ישנן חנויות קונספט שמתבססות על תכשיטים עתיקים, משובצי אבני חן מיוחדות. משובצי יהלומים בגדלים, חיתוכים והברקות שונות.

תכשיטים עתיקים יכולים להיות גם שעונים, עגילים, טבעות, שרשראות, צמידים והאמינו או לא, גם פירסינגים מהתקופה העתיקה. הכל משובץ יהלומים, אבני חן, אבנים שהן גם לא אבני חן ועוד אלמנטים מיוחדים בין אם חריטות על התכשיטים ובין אם ציורים עתיקים מרגשים וסימבוליים.

כשאתם רוכשים טבעת אירוסין עתיקה, אתם רוכשים לא רק תכשיט. אלא סיפור, אנרגיה, רוחניות ואהבה לשורשים. בקלות תוכלו להתאים את התכשיט לאהובתכם לה אתם רוכשים אם אתם יודעים מעט מההיסטוריה שלה, האהבות שלה, השורשים המשפחתיים שלה ובכלל, סיפור חייה.

Rate this post
סגירה
התחברות
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.