תכשיטי יהלומים ואבני חן

  Sophia Fine Jewelry מבית תכשיטי יהלומים אפולו, מספקת לכם חוויית קנייה אישית וייחודית. מחפשים טבעת אירוסין איכותית במחיר נגיש? יהלומי מעבדה באיכות פרימיום? מעצבת תכשיטים לעיצוב תכשיט היהלומים עליו חלמתם? הגעתם למקום הנכון.

  יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה בכל קראט, כולל תעודה גמולוגית, אבני חן יוקרתיות ותכשיטים מרהיבים!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: ☎️ 0723901200

  שאלת אבטחה
  חדשות

  סברובסקי תציג תכשיטי יהלומים סינתטיים בטקס פרסי האוסקר

   

  חברת סברובסקי (Swarovski), שנכנסה לעסקי היהלומים הסינתטיים עם השקת המותג DIAMA בחודש מאי אשתקד, הודיעה כי תציג “תכשיטי יהלומים סינתטיים של החברה-הבת, אטלייה סברובסקי (Atelier Swarovski)”, בטקס פרסי האוסקר שייערך הלילה (26 בפברואר).
  נדיה סברובסקי (Nadja Swarovski), היושבת בדירקטוריון, מסרה ל- Rough & Polishedכי קולקציית תכשיטי היהלומים הסינתטיים והקריסטלים של סברובסקי, שתוצג על השטיח האדום בטקס האוסקר, תשקף את המורשת בת 120 השנים של החברה, ואת החדשנות, האומנות והקיימות הטבועות ב-DNA שלה”.
  המהלך של סברובסקי מקביל להחלטת איגוד מפיקות היהלומים (DPA) לשדר במהלך טקס האוסקר פרסומת ליהלומים טבעיים. במהלך שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל, שנערך באמצע פברואר, סיפר מנכ”ל איגוד מפיקות היהלומים, ז’אן מארק ליברהר (Jean-Marc Lieberherr), כי האיגוד שריין רצועת שידור של 15 שניות בליל האוסקר, עבור קמפיין “Real is Rare. Real is a Diamond”.

  קרא עוד…