תכשיטי יהלומים ואבני חן

  Sophia Fine Jewelry מבית תכשיטי יהלומים אפולו, מספקת לכם חוויית קנייה אישית וייחודית. מחפשים טבעת אירוסין איכותית במחיר נגיש? יהלומי מעבדה באיכות פרימיום? מעצבת תכשיטים לעיצוב תכשיט היהלומים עליו חלמתם? הגעתם למקום הנכון.

  יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה בכל קראט, כולל תעודה גמולוגית, אבני חן יוקרתיות ותכשיטים מרהיבים!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: ☎️ 0723901200

  שאלת אבטחה
  חדשות

  מנהגי אירוסין בדתות ועדות שונות

  מנהג האירוסין, המקובל בדתות ועדות שונות, בא לידי ביטוי בתצורות רבות, והוא מסמל את הקשר הזוגי החדש שבין השניים ואת הסכמתם לחתונה. האירוסין היא אותה התקופה שבין הצעת הנישואין לבין החתונה עצמה, והיא תקופה בה לומדים בני הזוג זה את זה ומתכוננים לקראת חייהם המשותפים.

  טבעות אירוסין הן אחד הסמלים החשובים של המנהג, ונשים העונדות אותן מציגות לאחרים כי הן צפויות לבוא בברית הנישואים ולהתחתן עם בחיר ליבן.

  אירוסין ביהדות

  האירוסין ביהדות הינה תקופה בעלת שתי משמעויות. המשמעות הראשונה לכך היא שזו תקופה שבה נאסרת האישה המאורסת על האחרים, עד לנישואים עצמם, שבה תהפוך מותרת לבעלה. בתקופות קדומות, האירוסין נמשכו למשך שנה ארוכה, אולם מימי הביניים ועד היום, האירוסין הם למשך דקות בודדות בלבד והחתונה מגיעה מיד לאחריהם (כלומר, שתי הפעולות נעשות באותו המעמד). המשמעות השנייה לאירוסין היא שלב השידוכים. כלומר, האירוסין הם הסכמתה של…

  קרא עוד…