תכשיטי יהלומים ואבני חן

  Sophia Fine Jewelry מבית תכשיטי יהלומים אפולו, מספקת לכם חוויית קנייה אישית וייחודית. מחפשים טבעת אירוסין איכותית במחיר נגיש? יהלומי מעבדה באיכות פרימיום? מעצבת תכשיטים לעיצוב תכשיט היהלומים עליו חלמתם? הגעתם למקום הנכון.

  יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה בכל קראט, כולל תעודה גמולוגית, אבני חן יוקרתיות ותכשיטים מרהיבים!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: ☎️ 0723901200

  שאלת אבטחה
  חדשות

  ”לא יוצאת עם לוזרים”: מעלים תמונות של רכבי יוקרה לאתרי הכרויות

  הבורסה לתכשיטים - טבעות יהלומים מעוצבות - אפולו תכשיטים

  מדי פעם אנחנו מקבלים נתונים שנראים תלושים לחלוטין מענף הרכב, אבל מצביעים על תופעה חברתית שכן שווה להתייחס אליה בתוך הקהילה המוטורית רווית היצרים הגבריים. מסתבר שיותר ויותר רווקים, פרודים או גרושים בוחרים להעלות לאתרי הכרויות תמונה שלהם נוהגים ברכב יוקרתי או מצולמים לצידו בצורה מחמיאה כדי לשפר את הסיכויים להשיג בנות זוג. עד כמה נפוצה השיטה? על מנת לבחון את היקף התופעה, בוצע לאחרונה סקר בנושא באמצעות חברת ‘דיימונד פקטורי’ שעוסקת במכירת טבעות אירוסין בקרב 356 כרטיסים אקראיים של גברים ישראלים במספר אתרי הכרויות. מעיבוד תוצאותיו, עולה כי 15.6% מהכרטיסים שנדגמו כוללים צילום עם רכב מפואר.

  כאשר בוחנים את הנושא בהתאם לחלוקה על פי גיל, מתברר כי לא קיים שוני משמעותי בערכים שהתקבלו. היות ומדובר על סקר ראשון שנערך בנושא, חסרים נתונים השוואתיים. אולם לפני מספר שנים, נערך סקר בנושא דומה שבחן את מידת ההשפעה שיש לסוג הרכב של הגבר על…

  קרא עוד…