תכשיטי יהלומים ואבני חן

  Sophia Fine Jewelry מבית תכשיטי יהלומים אפולו, מספקת לכם חוויית קנייה אישית וייחודית. מחפשים טבעת אירוסין איכותית במחיר נגיש? יהלומי מעבדה באיכות פרימיום? מעצבת תכשיטים לעיצוב תכשיט היהלומים עליו חלמתם? הגעתם למקום הנכון.

  יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה בכל קראט, כולל תעודה גמולוגית, אבני חן יוקרתיות ותכשיטים מרהיבים!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: ☎️ 0723901200

  שאלת אבטחה
  חדשות

  טבעת אירוסין מותאמת קריירה – כיפה

  טבעת יהלום שחור דגם "Imset"

  עבודות מקצועיות שונות

  לטבעת אירוסין השפעה רבה מאד על הנראות. לנשים העובדות בתחום המכירות, בתחום הנדל”ן או בענפים אחרים, שעמדתן בהם חשובה, מומלץ לבחור טבעת עם אבן גדולה ונוצצת במרכז, אשר משדרת השקעה בעיצוב ומושכת את העין, מקרינה מעין הילה של הצלחה ומקצועיות. לנשים בתחום היצירה, האמנות, האופנה ובתחומים נוספים משיקים, טבעת אירוסין בעלת עיצוב ייחודי היא הטבעת המתאימה. טבעת בעלת עיצוב ייחודי לה נושאת עמה לא מעט סטייל, וללא ספק תורמת למראה הכללי של העונדת אותה.

  עבודות עם הידיים

  לנשים שעיקר עבודתן היא עם הידיים: שפיות, קונדיטוריות, עובדות בגינון או אפילו בעבודות מכניות שונות – על טבעת האירוסין להתאים להן באופן מושלם, על מנת שתוכןל להשתלב בטבעיות בעבודתן היום-יומית. טבעות אירוסין לנשים כאלו צריכות להיות בעלות גימור ברמה גבוהה וללא חריטות כלשהן. במקום יהלום אחד גדול, כדאי לבחור כמה יהלומים קטנים ומוטב שאלה יהיו חזקים…

  קרא עוד…