טבעות אירוסין

רכישת טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים ברמת גן

טבעות אירוסין בורסה ליהלומים רמת גן

טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים ברמת גן

מחפשים טבעות אירוסין מיוחדות מהבורסה ליהלומים? Sophia Fine Jewelry מבית אפולו תכשיטי יהלומים, מביאה לך את המילה האחרונה באופנת תכשיטי היהלומים המעוצבים היישר מהבורסה ליהלומים. אצלנו ניתן למצוא טבעות אירוסין מוכנות כמו גם טבעות אירוסין בהתאמה אישית מלאה.

לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום: 0723901200

המדריך לרכישת טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים של ישראל

אלפי חברות שמציעות שלל יהלומים איכותיים בשלל גדלים מיוצגות בבורסה ליהלומים ברמת גן

ישראל ידועה היטב על היותה מרכז עולמי ליהלומים ברמה הגבוה ביותר. יהלומים בכל גודל, צבע, ניקיון וצורה זמינים ברחבי מתחם הבורסה ליהלומים. החל מהיהלום העגול המסורתי – היהלום הקלאסי והפופולרי ביותר –  ועד יהלומים צבעוניים בכל צבעי הקשת ומבחר עצום של סוגי חיתוך – ישראל מציעה את כולם.

בעוד יהלומים עגולים ידועים בברק היוצא מן הכלל שלהם, חיתוכם וליטושם לפי תיאוריות מתמטיות מוכחות לצורך מקסום חדירת האור דרך חלקו העליון של היהלום, יהלומנים, מלטשים וחנויות תכשיטים זכו למוניטין רב בכל העולם לחיתוך היהלומים הייחודי ושיטות הליטוש המרהיבות.

חיתוכי יהלומים מיוחדים, מה שמכונים "חיתוכי פנסי" ('Fancy') בתעשיית היהלומים, מתייחסים לכל חיתוך יהלום שהוא לא יהלום עגול, כולל אמרלנד, פרינסס מרובע, משולש ועוד. החיתוך עבור כל יהלום נתון תלוי ונקבע בעקבות מספר גורמים, כולל צורת אבן הגלם לפני החיתוך, משקל הקראט של היהלום, כמו גם מגמת האופנה והביקוש.

לב ליבה של ענף היהלומים בישראל – הבורסה ליהלומים

הבורסה ליהלומים ברמת גן משמשת כלב מגזר המסחר ביהלומים של המדינה, עם אלפי מפעלים, חברות וחנויות שמציעות יהלומים בכל מבחר שניתן לדמיין. אזרחים זרים מוזמנים לרכוש יהלומים פטורי מס בישראל. הודות והציבור הרחב לא מסוגל להיכנס למגדל בורסת היהלומים הישראלית המרכזי ללא הזמנה מחברה שיש לה משרד במבנה, הציבור נדרש להיות בקשר עם אחת החברות טרם הביקור המיועד. סוחרי יהלומים יכולים למצוא עוד אינפורמציה אודות החברות באתר האינטרנט של מכון היהלומים הישראלי באמצעות אינדקס חברות היהלומים או התכשיטים שמתאר באילו סוגי יהלומים מתמחה כל חברה וחברה.

כל רכישת יהלומים שנעשית על ידי מבקרים זרים חייבת לעבור את תהליך הייצוא שמתרחש בתוך משרד המכס במתחם הבורסה ליהלומים. ברגע שההליך הושלם, היהלומים מועברים לקונה במעטפה אטומה וחתומה על ידי מחלקת המכס הישראלי. מכאן, הקונה יכול לבחור לקחת את היהלום איתו או לשלוח אותו לכתובת מיועדת באמצעות חברת לוגיסטיקה שעוסקת במשלוחי סחורות יקרות מבוטחות.

שפע חברות וחנויות תכשיטים

מתחם הפורסה ליהלומים הישראלי מציע שפע של חנויות תכשיטים בקרבת מקום שמציעות יהלומים ואבני חן משובצים בתכשיטים מעודנים וייחודיים. חלק מהחנויות מציעות סיורי מבקרים במוזיאון היהלומים של הרי אופנהיימר שנמצא בקרבת מקום לבורסת היהלומים.

מוזיאון היהלומים, שמציג תצוגה קבועה של יהלומים, אבני חן שונים ותכשיטים, מציע למבקרים הצצה לתוך מסע יהלום ממעמקי מכרה היהלומים ועד לחנות התכשיטים – מומלץ כחווייה משפחתית מהנה. המוזיאון האינטראקטיבי, מותאם להורים וילדים, מסביר דירוג יהלומים, שלבי הייצור השונים של יהלומים, וכולל תצוגת עותקים של חלק מהיהלומים המפורסמים בעולם.

מחפשים טבעות אירוסין סוליטר במחיר שפוי? חנות תכשיטי אפולו במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, מציעה לכם להגיע ולהתרשם.

לפרטים נוספים, תיאום פגישה והצעות מחיר, צרו עמנו קשר עוד היום: 0723901200

רכישת טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים ברמת גן
4.9 (98.33%) 12 הצבעות

כתבות מומלצות