תכשיטי יהלומים ואבני חן

  Sophia Fine Jewelry מבית תכשיטי יהלומים אפולו, מספקת לכם חוויית קנייה אישית וייחודית. מחפשים טבעת אירוסין איכותית במחיר נגיש? יהלומי מעבדה באיכות פרימיום? מעצבת תכשיטים לעיצוב תכשיט היהלומים עליו חלמתם? הגעתם למקום הנכון.

  יהלומים טבעיים ויהלומי מעבדה בכל קראט, כולל תעודה גמולוגית, אבני חן יוקרתיות ותכשיטים מרהיבים!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם, או טלפנו: ☎️ 0723901200

  שאלת אבטחה
  חדשות

  המשק מתקשה לחזור לשגרה – והציבור מתרגל לקנות אונליין

  תליון חישוקים משובץ

  הציבור מתרגל לקנות אונליין – ממוצרי המזון שכיכבו בצו השעה, גם מוצרים אחרים, אפילו דוגמת טבעות אירוסין זוכים לעדנה מכוונת. אלו ענפים צמחו ואלו נפלו והאם הרגלי האונליין יישארו גם ביום שאחרי ולנוכח ההקלות בהנחיות לציבור?

  נזכיר כי ההקלות שנכנסו לתוקפן בתחילת השבוע, התירו לשורה של עסקים לחזור לפעילות – בכפוף להנחיות. בין היתר מדובר בחנויות ספרים, אופטיקה וציוד לבית שלא ממוקמות בקניונים. עסקים אלה רשאים לפתוח כשעליהם לעמוד בתנאי ה”תו הסגול” כלומר למדוד חום לקונים בכניסה לחנות, לתעד את הקונים – גם במצלמות, לשמור על מרחק של 2 מטר בין קונה לקונה ועוד. רבים מהעסקים מעדיפים להמתין ולא לפתוח – בלי קשר לדרישות.

  ההנחיה המקלה שנחתה על העסקים רק ערב קודם לכן, בדומה להתנהלות כולה במשבר הקורונה, דורשת היערכות, ולכן רבים מהעסקים מעדיפים לקחת את הזמן. בעלים של רשת גדולה אמר ל”גלובס” – “עוד לא פתחנו את כל החנויות. זה תהליך שלוקח זמן ונדרשת…

  קרא עוד…