אודותנו

חברת 'סופיה תכשיטי יוקרה' מבית אפולו תכשיטי יהלומים

צוות מקצועי.

צוות העובדים מהמקצועיים ביותר בשוק אשר מספק את התכשיט המבוקש ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר.

ייעוץ ותיקון.

שירותי שידרוג תיקון וייעוץ בכל הנוגע לתכשיטים ישנים או כאלו העוברים בירושה.

ייחודיות והתאמה אישית.

בידול, חדשנות ושירות אישי אל מול ההיצע הרחב הקיים בשוק תכשיטי היוקרה.

טכנולוגיות חדישות.

עיצוב בתוכנות בנייה והדמיית מודלים בתלת מימד, המאפשר ללקוחותינו לקחת חלק בעיצוב התכשיט.

הצטרפו לקהילה!

לבחירתך, שירות עיצוב בהתאמה אישית מלאה לצרכים ותקציב.

לאיכות שירות שטרם הכרת ותכשיטי יוקרה ייחודיים, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

חברת 'סופיה תכשיטי יוקרה' הוקמה בשנת 2008 על ידי סופיה יעקובשוילי.

החברה מתמחה בעיצוב תכשיטי יוקרה עשויים זהב ומשובצים ביהלומים ואבני חן יוקרתיות.

מיום הקמת החברה, סופיה עיצבה אינספור טבעות אירוסין, טבעות נישואין, עגילים, צמידים , תכשיטי כלה ועוד, תוך שימוש באבני חן טבעיים כמו גם יהלומי מעבדה באיכות הגבוהה ביותר.

הייחודיות של סופיה תכשיטי יוקרה היא בבידול, החדשנות והשירות האישי אל מול ההיצע הרחב הקיים בשוק תכשיטי היוקרה. סופיה, המעצבת הראשית של החברה, הינה מעצבת תכשיטים יצירתית ומוכשרת המעודכנת בכל המתרחש בשוק תכשיטי היוקרה הבינלאומי.

היא מביאה עימה יתרונות רבים וידועה ומוערכת על ידי לקוחותיה ועמיתיה לתחום על יושרתה, יכולותיה ויחסה האישי כל זאת בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיה הרבים בכל העולם.

במהלך שנות עבודתה בבורסה ליהלומים סופיה עבדה לצד מעצבים וחברות יהלומים ותכשיטים ותיקות, היא רכשה ידע רב ומיומנויות בעיצוב וייצור תכשיטים ובחירת יהלומים מוקפדת שלא מתפשרת, למדה גמולוגיה מהמומחים המובילים בשוק היהלומים בארץ, הציגה את יצירותיה בתערוכות בינלאומיות בארץ ובעולם.

חברתנו עובדת בטכנולוגיות חדשות כגון עיצוב בתוכנות בנייה והדמיית מודלים בתלת מימד, הידע הנ"ל מאפשר ללקוחותינו לקחת חלק בעיצוב התכשיט ולקבל תמונה ברורה ומדוייקת כיצד יראה התכשיט המוגמר.

לחברה צוות העובדים מהמקצועיים ביותר בשוק העושה עבודה נאמנה על מנת לספק את התכשיט המבוקש ברמה ובאיכות הגבוה ביותר.

סופיה מציעה ללקוחותיה את ההזדמנות לפגישה אישית למטרת יצירת התכשיט המושלם עליו תמיד חלמו. בפגישה האישית סופיה מנגישה לקהל חיצוני המעוניין לרכוש תכשיטי יהלומים ישירות מהמעצבת ועל ידי כך לחסוך את פער התיווך והעמלות הנהוגות בענף, עד כדי עשרות אחוזים מבלי להתפשר על איכות התכשיט.

בפגישה אישית לקוחותיה זוכים לקבל הסבר פרטני לגבי היהלום המבוקש, רמות הניקיון, הצבע וצורות החיתוך הקיימות והדרכה שתסייע בבחירת התכשיט המתאים תוך הקשבה לצרכים וליכולת האישית של כל לקוחה ולקוח.

סופיה מאמינה שכל תכשיט מכיל סיפור, מספר רגע מרגש או מזכיר אירוע משמעותי בחיים, ועל כן מקפידה על מעורבות מלאה בכל תהליך הייצור הכוללת בקרת איכות דקדקנית כמחוייבות אישית ללקוחות החברה. לקוחותיה זוכים לערך רב ויחס אישי ופרטני לאורך כל התהליך יצירת התכשיט משלב הרעיון ועד לתכשיט המוגמר וממשיכים להנות משירות ואחריות לאורך כל חיי התכשיט.

בנוסף לכך, החברה מציעה שירותי שידרוג תיקון וייעוץ לכלל לקוחותיה הותיקים והחדשים בכל הנוגע לתכשיטים ישנים או כאלו העוברים בירושה, זאת הזדמנות נפלאה לחידוש קופסת התכשיטים הפרטית ויצירת ירושה עתידית.

שירות זה מוצע מתוך הערכתה הרבה של סופיה לערך הנוסטלגי של תכשיטים העוברים מדור לדור בתוך המשפחה, ורואה בשימור ושימוש בחומרי הגלם (יהלומים, אבני חן, זהב) כדרך נפלאה לשמר את הזכרונות והרגעים המיוחדים אשר לעד ישארו צרופים בהם ולהשתמש בהם ליצירת תכשיט חדש אשר ימשיך להזכיר לעונדים את יקיריהם.

סופיה תכשיטי יוקרה מזמינה אתכם ולהצטרף לקהל לקוחות המרוצים בכל העולם שכבר נהנים מתכשיטים מיוחדים ואיכותיים ושירות אישי ואיכותי.

Sophia Fine Jewelry תכשיטי יהלומים בהתאמה אישית

סופיה יעקובשוילי

בעלים ומעצבת ראשית

תעודות והסמכה

קטגוריות התכשיטים שלנו

תליוני יהלומים מעוצבים (21)

עגילי יהלום (11)

טבעות יהלומים שחורים (13)

טבעות יהלומים צבעוניים (18)

טבעות יהלומים מעוצבות (40)

טבעות אירוסין (80)

טבעות אבני חן (21)

דגמי טבעות ללא שיבוץ