טבעות אירוסין מעוצבות

שים לב: יתכן ולא כל הטבעות מוצגות באתר \ מחירים אינם מופיעים מפאת הבדלי תכונות הטבעת שמשפיעות על המחיר. מומלץ ליצור קשר לפרטים מדויקים.

טבעות אירוסין מעוצבות © תכשיטי אפולו

חנות תכשיטי יהלומים, הבורסה ליהלומים רמת גן.

צור קשר עוד היום עם התכשיטנים שלנו ליעוץ מקצועי בטופס או בטלפון הישיר: 072-3901200

טבעת אירוסין דגם "בלה"

טבעת היילו עם עיצוב קושן (מרובע) מסביב לאבן המרכזית אשר מעצים את היהלום המרכזי ומדגיש אותו מכל זווית אפשרית.

שאלות נוספות? צרו עמנו קשר, תכשיטי אפולו.

צור קשר לפרטים נוספים על המוצר

(שם (חובה

(כתובת דוא"ל (חובה

שם המוצר בו הנך מעוניין

הודעה

טבעות אירוסין מעוצבות – מגמות מובילות לשנת 2016

לחץ כאן לקטלוג תכשיטי יהלומים

צוות תכשיטי אפולו יהלומים מסייע ליחידים וזוגות מאורסים לבחור את היהלום המושלם עבור התכשיט המועדף עליהם באופן כללי ועבור טבעות אירוסין בפרט.

בחירת היהלום היא רק החלק הראשון בתהליך רכישת טבעת האירוסין המיוחדת שלכם, שכן את הטבעת המעוצבת יש להתאים ליהלום הנבחר תוך שיקולי עיצוב ומסגרת תקציב.

טבעות אירוסין מעוצבות תכשיטי אפולו יהלומים

טבעות אירוסין מעוצבות – תכשיטי אפולו יהלומים

טבעות עדינות אלגנטית קלאסית

לאחרונה חזינו בהעדפת המראה הקלאסי והעדין – זוגות מעדיפים את הטבעת הדקה והעדינה, הן כשמדובר בטבעות אירוסין אך גם בבחירת טבעות הנישואין.

טבעות אלו לעיתים קרובות כוללות יהלומים קטנים משובצים לאורך הרצועה אשר מבליטים את היהלום המרכזי באופן יוצא דופן.

ההבדלים המשמעותיים בין טבעות אירוסין מעוצבות ויוקרתיות לבין טבעות אירוסין זולות

אומרים שיהלומים הם לנצח, האמנם?

מחקר חדש מצביע על קשר בין עלות טבעת האירוסין לבין מספר השנים שבהם הזוג היה נשוי. נשמע מוזר?

פרופסורים לכלכלה מאוניברסיטת "אמורי" סקרו כ- 3,000 מבוגרים בארה"ב שהיו נשואים בשלב כלשהו בחייהם וגילו שיש קשר בין הסכום שהגבר שילם על טבעות האירוסין לבין משך תקופת הנישואין עצמה.

להלן 2 הממצאים העיקריים:

  1. לגברים ששילמו בין 2,000 $ ל -4,000 $ על טבעת אירוסין, היה פי 1.3 סבירות להתגרש, לעומת גברים ששילמו רק 500 $ ל -2,000 $ (שנחשבות טבעות אירוסין זולות יחסית). נשים שקיבלו טבעות אירוסין מעוצבות ויקרות חוו גם שיעור גבוה יותר של גירושין.
  2. עוד מהמחקר, נשים אשר חתונתן עלתה למעלה מ- 20,000 $ , פי 3.5 יותר סבירות להתגרש מאשר נשים שבזבזו בין 5,000 $ ל- 10,000 $ על החתונה שלהן (!)

מעניין לציין, כי הוצאות של 1,000 $ או פחות על החתונה, היה קשור עם ירידה בסיכוי של גירושין, אבל הוצאת מעט מדי על טבעת אירוסין ההתגלתה בפעול כבומרנג; חתך האוכלוסיה ששילמה פחות מ -500 $ על טבעת אירוסין חוותה שיעור גבוה יותר של גירושין.

נשים שהטבעת שלהן עלתה מעל 2,000 $ נטו פי שלושה יותר להתלונן על לחצים כלכליים. מצד השני, נשים בעלות טבעת בעלות של פחות מ -1,000 $ היה להן בין 82% ל- 93% פחות סיכוי להיות לחוצות מבעיות כלכליות.

אם עוצרים לחשוב על זה, אפשר למצוא הגיון בדבר, שכן הוצאת סכום מופקע על חתונה או טבעת אירוסין עלול לגרום ללחץ פיננסי מיותר.

אם כך למה לעשות את זה?

החוקרים מפילים חלק מהאשמה על תעשיית החתונות אשר יוצרת סטנדרט חדש בחמישים השנים האחרונות, הודות למסעות פרסום מנופחות במגזינים, טלויזיה ושלטי חוצות, המעודדות כלות וחתנים להוציא סכומי עתק על חתונה בכלל וטבעת האירוסין בפרט.

עבור גברים רבים, רכישת טבעת האירוסין לבת הזוג היא הניסיון הראשון שלהם בעולם הפראי – הלוא הוא עולם התכשיטים. כאשר הם ניגשים לחנות תכשיטים, הם מוצפים במונחים ומושגים שמעולם לא שמעו עליהם לפני כן.

טיפאני? פרדה? Bvlgari? טבעת סוליטר? קושן? VS? VVS2? מהם השמות האלו בכלל?

כדי לעזור לאותם גברים המתקשים למצוא טבעת אירוסין, הכנו מדריך סופר מקוצר.

1. להגדיר תקציב לרכישת טבעת

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שנכנסים לחנות תכשיטים הוא להגדיר את התקציב שלכם. זה יסייע לכם לצמצם את האפשרויות וישאיר אתכם בטווח המחירים שקבעתם. זכרו, זה לא שונה בהרבה מרכישת מכונית – בחלק גדול מהמקרים ניתן להתמקח על מחיר הטבעת.

אולי שמעתם על התאוריה שאומרת שגבר צריך להוציא משכורת של חצי שנה על טבעת האירוסין. ובכן ה"כלל" הזה הומצא כחלק ממסע פרסום של חברת 'DeBeers' במהלך 1940 – אבל אין שום דבר רומנטי בלהיכנס לחובות.

בסופו של דבר, אם החלטתם לקנות טבעת אירוסין, תקנו את הטבעת הכי יפה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. בסופו של דבר, זה לא סכום הכסף שמגדיר את מערכת היחסים שלכם, מה שחשוב הוא המחווה.

לא מפתיע שנשים רבות מעדיפות להתחיל את החיים שלהן לאחר הנישואין ללא חובות מאשר שתפוצצו את כל החסכונות שלכם על טבעת.

מעוניין להציע? למה להתמהמה?

אם כך, אם אתם מעוניינים להציע, אל תתמהמהו, גם במידה ואתם לא יכול להרשות לעצמכם לקנות את הטבעת היקרה ביותר.

הטבעת אמורה להוות סמל של האהבה ומחויבות, ומה זה שווה בכלל אם אתם מוכנים לדחות את הצעת הנישואין רק בשביל לקנות טבעת יקרה יותר? טבעת צנועה תהווה זיכרון של התקופה הקשה שמגדירה את התקופה שהייתם צעירים.

הכלל "המסורתי" הוא שהחתן צריך להוציא על טבעת האירוסין בין משכורת של שלושה חודשים לבין משכורת של שנה. בגדול, הכלל הזה שייך לזמנים אחרים, כלכלה שונה ותרבות קצת אחרת.

כיום, הרבה נשים דווקא לא ירצו שהארוס שלהן יבזבז סכום כזה על טבעת. אם בעבר טבעות זהב משובצות יהלומים היו טבעות האירוסין הפופלאריות ביותר, כיום יש מספר חלופות כמו טבעות פלטינה או טבעות כסף אשר מוזילות את ההוצאה.

גם שזה מגיע לסגנון החיים, הדברים השתנו. אם בעבר טבעות יוקרתיות היו עניין שבשגרה, הטבעות האלו לא ממש מתאימות ליומיום עבור חלק מהנשים.

למרות מה שנאמר בפסקות הקודמת, הטבעת והסכום שהוצאה עליו עלולה להשפיע על מצב רוחה של הכלה העתידית (במידה והיה אומרת כן להצעת הנישואין !).

טבעת 1 קראט שתעלה כמה חודשי משכורת, תיראה גנריות לעומת נצנוץ בוהק שרק סלבריטים כמו קים קרדישאן יכולה להרשות לעצמה.

2. אל תניחו לאחרים לומר לכם בכמה לקנות את טבעת האירוסין!

כמה אתם צריכים להוציא על טבעת האירוסין תלוי אך ורק בכם. ייתכן שלא תרצו לספר לחברה שלכם כמה אתם עומדים להוציא על טבעת האירוסין, אבל זה יהיה חכם מצדכם 'להרגיש' או לבדוק כמה היא מצפה מכם להוציא מבעוד מועד.

אם הסכום הוא הרבה יותר גבוה ממה שציפתם, זה הזמן לדבר על זה עם בת הזוג, לפני שיהיה מאוחר מידי.

זכרו כמה נקודות עיקריות

  • תקנו טבעת בעלת ערך סנטימנטלי ולא טבעת יקרה בהכרח.
  • ישנן דרכים רבות למצוא טבעת אירוסין שלא תעלה יותר מ-10,000 שקל.
  • אתם יכולים למצוא אלטרנטיבות זולות יותר: אולי האלטרנטיבה לא תהיה משובצת יהלומים, אבל ייתכן ותמצאו טבעת בעלת ערך סנטימנטלי בפחות כסף, אבל עדיין יפה ומושכת.

כן, טבעת האירוסין היא בהחלט סמל של אהבה ומחויבות. ייתכן ותצרכו להקריב דברים מסוימים כדי לקנות את הטבעת שתמיד חלמתם עליה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים להיכנס לחובות.

לשקוע בחובות רק כדי לקנות את הטבעת הנוצצת ביותר בחנות עלולה להיות הטעות הראשונה שתעשו כזוג נשוי… כמעט.

צרו עמנו קשר עוד היום. צוות תכשיטי אפולו.

טבעות אירוסין מעוצבות
4.55 (90.97%) 31 votes